reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Mam 3 chłopców 😁12 lat 4lata..No i 7 miesięcy 😊..pozostali bardziej obsorbujacy, a zwłaszcza 4-latek🤦‍♀️niż najmłodszy..Ty zdaje się również masz trójkę dzieciaczków ? I jak bywa ciężko?
Jak Odczucia..dla mnie same dzieci w sobie to super, jakby można było tylko zabawy organizować.. Ale kto to wszystko posprząta😁no u tyle gotowania ciągle..uhh ala się pocieszam, że to nie na zawsze, i napewno jest gorzej przez ta pandemia, bo siedzimy w domu wszyscy😔
..A dziewczyny powiedzcie, podajcie już nabial w jakieś postaci np jogurt , twarożek..lub mleko tj gotowanie kaszki na mleku ? Czy raczej te w proszku dla dzieci do przygotowania posiłku
Ja mam też trójeczke. 2 dziewczynki 10 i 8 oraz to czerwcowe małe cudo :). Ja jestem bardzo szczęśliwa :). Bo dzieciaki są za sobą, pomagają także czasem jakbym maluszka nie miała haha. A z malutkim wesoło jest i to bardzo.
Ja tylko modyfikowane, jeszcze nie podałam twarożku ani jogurtu, ale przymierzam się na dniach :).
@Sundeep przykro mi, że zawiódł. Ale z nimi to czasem tak dziwnie jest :/. Oby tylko się naprawił i stał lepszy :).
@MK_Piotrowiak my już w spacerówce bo z kombinezonie nie wszedł do gondolki 😂😂
 
A to moja przylepka 😊
Tutaj trzyma mnie mocno za rękę, żebym czasami mu nie uciekła w nocy🙈
Juz jako niekowlaczek łapał mnie za rękę jak chcialam odejść od łóżeczka a teraz trzyma całym sobą 😅🤣
20210127_201833.jpg
 

Załączniki

  • 20210127_202026.jpg
    20210127_202026.jpg
    717,8 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Hej @Sundeep tęskniłam ❤️👍 często z dziewczynami wspominalysmy o Was! :)
Oby badania wyszły dobrze :)
Jasiu pewnie już kawał chłopaka 😍
U nas wszystko dobrze :) Helenka ma dwa zęby, zaczyna raczkować, nie lubi nic oprócz mleka 😂 a poza tym jest kochana, wesoła i piękna ❤️😂
Badania wyszły dobrze, choć balam się, bo to inwazyjne badanie, na szczęście juz za nami. Teraz musimy szukać dalej przyczyny wodonercza.
 
@sariska ja właśnie cały czas zwlekam z sięgnięciem spacerówki bo mała spokojna jest w gondoli, kombinezonu nie mamy bo mam śpiworek w gondoli ale wiem, że ciekawa świata jest coraz bardziej więc codziennie zadaje sobie pytanie czy to już czas, więc pytam Was jak tam u Was czy Wasze pociechy już siedzą w spacerówkach🙈
@Sundeep oby szybko znaleźli żeby się synek nie męczył 😰 ale jest taki słodziak, że szok 😍😍😍😍
@SyLwuniaa mężowi powiedz, że ma się tym razem o córkę postarać 😂
Od godziny już patrzę na moją córeczkę, która zamiast spać wariuje w łóżeczku i się do mnie śmieje zza barierek 😂
 
reklama
@sariska ja właśnie cały czas zwlekam z sięgnięciem spacerówki bo mała spokojna jest w gondoli, kombinezonu nie mamy bo mam śpiworek w gondoli ale wiem, że ciekawa świata jest coraz bardziej więc codziennie zadaje sobie pytanie czy to już czas, więc pytam Was jak tam u Was czy Wasze pociechy już siedzą w spacerówkach🙈
@Sundeep oby szybko znaleźli żeby się synek nie męczył 😰 ale jest taki słodziak, że szok 😍😍😍😍
@SyLwuniaa mężowi powiedz, że ma się tym razem o córkę postarać 😂
Od godziny już patrzę na moją córeczkę, która zamiast spać wariuje w łóżeczku i się do mnie śmieje zza barierek 😂
Ja dzisiaj przesadziłam młodego do spacerowki po kolejnej awanturze kiedy musiałam go wyciągać z gondoli, bo takiej spazmy dostawał i to byl widocznie ten moment, bo w końcu byl grzeczny na spacerze 🙂
On sie chyba nie meczy przynajmniej póki ma pampersa, bo przez to sika czesto a malutko po max 10/20ml, tylko nie wiadomo czy nie ma ciągłego uczucia pelnosci w pęcherzu. Moj maz teraz chciał córkę i mowi, że on jeszcze chce spróbować, a później, że jednak nie, bo ma dość. Ja się z niego śmieje, że muszę zmienić faceta, bo on tylko chłopaków umie robić 🤣🤣
 
Do góry