reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

@sariska mój z 18 więc 2 dni starszy
Dobrze słyszeć że jeszcze ma czas, to moje pierwsze więc ja jestem całkowicie zielona w temacie i do niedawna się tym nie przejmowałam ale jakoś teściowa mnie zaczęła ostatnio martwić że już powinien siedzieć

@SyLwuniaa mój mały też tak samo się kołysze [emoji23] może to jakiś etap przed raczkowaniem chociaż ja się czasem zastanawiam czy mój mały będzie raczkować bo on jak ma tylko możliwość się na rękach podeprzeć to prostuje nogi do wstawania
 
reklama
A jak u Was z formą po ciąży ? Ja się już tyle razy zabierałam za ćwiczenia ale jestem tak wymarmowana, że rezygnuję a w kwietniu wesele i jeśli się odbędzie to chce się wcisnąć w starą kieckę 😂.

@sariska jaka stara, dziecko odmładza to młodą mamusią jesteś 😊 no kurcze tez właśnie słyszałam o tym, że można i karmią w ciąży ale on jest tak dobrym fachowcem i ciążę mi super poprowadził, więc jak mówi, że lepiej odstawić to mimo że mi serce pęka na samą myśl bo mleka mam i Alicja ani razu nie była dokarmiana mm to go posłucham 😔 moja mała też siada tylko przy mojej pomocy a jest z 16.06 więc @Emxka nie masz się co martwić 😊

@SyLwuniaa moja też się tak kołysze, czasami z mężem to się tak śmiejemy bo śpi, oczka zamknięte a ta podnosi się, pokołysze i dalej śpi 😂 mała kołysała się tak z dobry miesiąc a 18.01 zaczęła stawiać swoje pierwsze "raczki". U nas spanie uzależnione jest od aktualnie wychodzących zębów. Jak jest spokój to zaśnie koło 20, pobudka o 4 mleko i do 8 śpi. A jak coś wychodzi to co godzinę się budzi. Jak jest mocno zmęczona to zasypia przy piersi a tak to położy się przy mnie, pokręci i zaśnie 😊 i później do łóżeczka.
 
@Emxka @SyLwuniaa to bujanie przod tył to przygotowanie do raczkowania. Póki co jest pełzanie, a potem jak ruszą to ich dogonic nie będzie można.
@Emxka nie słuchaj teściowej 🤪 .... na bank malutki się dobrze rozwija. Zwłaszcza że mówisz, że on na rączkach się podnosi ;). Przy kolejnym skoku rozeojowym Cię zaskoczy :).
@SyLwuniaa jak czytam jak u Was zasypianie wygląda to jakbym o moim czytała ;). A ilu masz chłopców? I jaką masz różnicę?
@MK_Piotrowiak młoda mamusia ;). Słoneczko to Ty hihi. Ja się odmłodziłam ;) tym moim synciem i wygląd mój faktycznie nie zdradza ile mam lat, ale pesel 😂😂😂...
Forma moja baaa ja po wyjściu ze szpitala byłam laseczka ;) i zrzuciłam jeszcze dodatkowe 3 kg... ale niestety od 2 miesiecy tabletki biorę, do tego zima święta i mam + 2 kg. I czuję już po spodniach ;), ale nadal mam rozmiar S/M, a przed ciążà byłam L 😱😱. A jeśli chodzi o kp jeśli masz @ to ja bym jeszcze karmiła, bo tzn że juz owulacja jest ;).A do kwietnia na bank wejdziesz w sukienkę :).
 
@Emxka @SyLwuniaa to bujanie przod tył to przygotowanie do raczkowania. Póki co jest pełzanie, a potem jak ruszą to ich dogonic nie będzie można.
@Emxka nie słuchaj teściowej 🤪 .... na bank malutki się dobrze rozwija. Zwłaszcza że mówisz, że on na rączkach się podnosi ;). Przy kolejnym skoku rozeojowym Cię zaskoczy :).
@SyLwuniaa jak czytam jak u Was zasypianie wygląda to jakbym o moim czytała ;). A ilu masz chłopców? I jaką masz różnicę?
@MK_Piotrowiak młoda mamusia ;). Słoneczko to Ty hihi. Ja się odmłodziłam ;) tym moim synciem i wygląd mój faktycznie nie zdradza ile mam lat, ale pesel 😂😂😂...
Forma moja baaa ja po wyjściu ze szpitala byłam laseczka ;) i zrzuciłam jeszcze dodatkowe 3 kg... ale niestety od 2 miesiecy tabletki biorę, do tego zima święta i mam + 2 kg. I czuję już po spodniach ;), ale nadal mam rozmiar S/M, a przed ciążà byłam L 😱😱. A jeśli chodzi o kp jeśli masz @ to ja bym jeszcze karmiła, bo tzn że juz owulacja jest ;).A do kwietnia na bank wejdziesz w sukienkę :).
@ juz jak mała 5mcy skończyła, a waga jak mi się zatrzymała +3 po ciąży tak została 😰
Wiek to tylko liczba 😎 ma się tyle na ile się czuje 😎

Moja panna zasypiała dziś 40 min, interesowało ją wszystko ale zasnęła sama 🥳🥳🥳🥳
 
@ juz jak mała 5mcy skończyła, a waga jak mi się zatrzymała +3 po ciąży tak została 😰
Wiek to tylko liczba 😎 ma się tyle na ile się czuje 😎

Moja panna zasypiała dziś 40 min, interesowało ją wszystko ale zasnęła sama 🥳🥳🥳🥳
Hehe no teraz coraz trudniej z zaśnieciem ;), bo wszystko wkoło jest takie interesujące. I tutaj pomaga wieczorny rytuał. Mój zasyoia sam... jeśli lulam to jak się przebudzi po godzince od zaśnięcia.
To Ty po porodzie jesteś taka sama jak przed , a 3 kilo szybko spanie. Hihi
 
@Emxka @SyLwuniaa to bujanie przod tył to przygotowanie do raczkowania. Póki co jest pełzanie, a potem jak ruszą to ich dogonic nie będzie można.
@Emxka nie słuchaj teściowej 🤪 .... na bank malutki się dobrze rozwija. Zwłaszcza że mówisz, że on na rączkach się podnosi ;). Przy kolejnym skoku rozeojowym Cię zaskoczy :).
@SyLwuniaa jak czytam jak u Was zasypianie wygląda to jakbym o moim czytała ;). A ilu masz chłopców? I jaką masz różnicę?
@MK_Piotrowiak młoda mamusia ;). Słoneczko to Ty hihi. Ja się odmłodziłam ;) tym moim synciem i wygląd mój faktycznie nie zdradza ile mam lat, ale pesel 😂😂😂...
Forma moja baaa ja po wyjściu ze szpitala byłam laseczka ;) i zrzuciłam jeszcze dodatkowe 3 kg... ale niestety od 2 miesiecy tabletki biorę, do tego zima święta i mam + 2 kg. I czuję już po spodniach ;), ale nadal mam rozmiar S/M, a przed ciążà byłam L 😱😱. A jeśli chodzi o kp jeśli masz @ to ja bym jeszcze karmiła, bo tzn że juz owulacja jest ;).A do kwietnia na bank wejdziesz w sukienkę :).
Mam 3 chłopców 😁12 lat 4lata..No i 7 miesięcy 😊..pozostali bardziej obsorbujacy, a zwłaszcza 4-latek🤦‍♀️niż najmłodszy..Ty zdaje się również masz trójkę dzieciaczków ? I jak bywa ciężko?
Jak Odczucia..dla mnie same dzieci w sobie to super, jakby można było tylko zabawy organizować.. Ale kto to wszystko posprząta😁no u tyle gotowania ciągle..uhh ala się pocieszam, że to nie na zawsze, i napewno jest gorzej przez ta pandemia, bo siedzimy w domu wszyscy😔
..A dziewczyny powiedzcie, podajcie już nabial w jakieś postaci np jogurt , twarożek..lub mleko tj gotowanie kaszki na mleku ? Czy raczej te w proszku dla dzieci do przygotowania posiłku
 
Halooo dziewuszki :),
mamy zęba jutro syncio kończy 7 miechów, a dziś znalazłam sprawcę wczorajszego płaczu. Mój ma teraz skok... pełza i idzie mu to całkiem całkiem ;), jak chce się do czegoś dostać to da sobie radę. Dieta rozszerzona :), uwielbia zupki warzywne, i wszystko co ma marchewkę, owoce tez zje ale jak kwaśne to się złości. Chrupki kukurydziane te długie bardzo lubi. Nadal mamy cyca :), waży 8400 i ma 76 cm.
Na szczęście mało się nosimy :)... choć czasem bywały dni gdy był nieodkładalny.. ale wtedy do chusty i każdy zadowolony, albo do wózka, bo lubi jeździć.
Dla mam co chcą mieć małą różnice wieku brać się

Halooo dziewuszki :),
mamy zęba jutro syncio kończy 7 miechów, a dziś znalazłam sprawcę wczorajszego płaczu. Mój ma teraz skok... pełza i idzie mu to całkiem całkiem ;), jak chce się do czegoś dostać to da sobie radę. Dieta rozszerzona :), uwielbia zupki warzywne, i wszystko co ma marchewkę, owoce tez zje ale jak kwaśne to się złości. Chrupki kukurydziane te długie bardzo lubi. Nadal mamy cyca :), waży 8400 i ma 76 cm.
Na szczęście mało się nosimy :)... choć czasem bywały dni gdy był nieodkładalny.. ale wtedy do chusty i każdy zadowolony, albo do wózka, bo lubi jeździć.
Dla mam co chcą mieć małą różnice wieku brać się do roboty.. nie ma nic piękniejszego jak dzieciaki, które się razem wychowują.. między córkami jest niecałe dwa lata i od zawsze są razem i tak cudownie się chowają i dogadują...
@Sundeep z wyczytanego słowa widzę, że kryzys u Ciebie. Ale trzymam kciuki za Was(z facetami czasem tak jest że to straszne dzieci i nie radzą sobie z byciem dorosłym, głową rodziny). No i trzymam kciuki by wrócił po rozum do głowy. Aaa jeśli fotka jest za duża to spróbuj ją przyciąć chyba każdy tel ma już edytor.. a jeśli masz whatsapp to załącz jakieś foto z tej galerii whatsapp automatycznie zmniejsza fotki.
@Vingaa jaka śliczna córcia :).
@AS39 u nas też 3, ale u mnie nie ma czegoś takiego jak że zmęczony ... dzueci tatusia też potrzebują , więc się zajmuje a ja mam oddech. A jeśli chodzi o ospę, to ja bym tydzień nie puszczała..
@Sundeep ja też mam osobną ;). I ja śpię z młodym (bo my dalej na cycu i 2 karmienia nocne i z sypialni bym nie dobiegła). Ale jak mi z tym dobrze, młody zakwęka cycuś je i śpimy, a z tatusiem to jak w jaskini z niedzwiedziem ;).
Pozdrawiamy
Na razie się uspokoiło zobaczymy na jak długo, ale mocno nadszarpną moje zaufanie...
 
reklama
Do góry