reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Mam to samo . Czuje jakby kłucie w kanalikach itp. Ale mnie boli prawa pierś, ja noszę małego po prawej stronie często. Więc może ma to jakiś związek 🤔

My też mamy biogaia, ale zwykly dicoflor również bedzie dobrą alternatywą. Radze tylko nie podawać od razu 5 kropli . Tylko zaczynać od 1 kropli . Np.
1 kropla przez 7 dni następnie 2 krople przez 7 dni itd. Aż dojdziecie do 5 kropli .

Dziewczyny czy wasze szkraby lubią jezdzic w wózkach? Mój niekoniecznie... myslalam ze to się zmieni ale nie . Dalej jak mu źle było tak jest do tej pory. Po cichu mam nadzieje ze jak przejdziemy na spacerówkę to może się coś zmieni :)
Zaczęliśmy już 15 tydzień :)
A dlaczego nie odrazu 5 ?
 
reklama
Mam to samo . Czuje jakby kłucie w kanalikach itp. Ale mnie boli prawa pierś, ja noszę małego po prawej stronie często. Więc może ma to jakiś związek 🤔

My też mamy biogaia, ale zwykly dicoflor również bedzie dobrą alternatywą. Radze tylko nie podawać od razu 5 kropli . Tylko zaczynać od 1 kropli . Np.
1 kropla przez 7 dni następnie 2 krople przez 7 dni itd. Aż dojdziecie do 5 kropli .

Dziewczyny czy wasze szkraby lubią jezdzic w wózkach? Mój niekoniecznie... myslalam ze to się zmieni ale nie . Dalej jak mu źle było tak jest do tej pory. Po cichu mam nadzieje ze jak przejdziemy na spacerówkę to może się coś zmieni :)
Zaczęliśmy już 15 tydzień :)
Ja małą noszę po lewej stronie a też boli mnie prawa... Wymyśliłam że będę robić okłady z zimnej kapusty dzisiaj i zobaczę czy coś pomoże... A od kiedy Ciebie tak boli?
Co do wózka u nas to samo 🙈 może jak nauczy się siedzieć to będzie lepiej... A najgorzej jest w chłodne dni, jak muszę jej ubrać cieplejsza bluzę i czapeczkę... Drze się jakbym jej to przyklejała na stałe i już w ogóle nie mogę jej uspokoić, mam wtedy nie raz nawet 3 próby wyjścia na spacer 🤦‍♀️
 
A najgorzej jest w chłodne dni, jak muszę jej ubrać cieplejsza bluzę i czapeczkę... Drze się jakbym jej to przyklejała na stałe i już w ogóle nie mogę jej uspokoić, mam wtedy nie raz nawet 3 próby wyjścia na spacer 🤦‍♀️

😂 mam to samo. Jak idę po mieście to mam wrażenie że wszystkie inne dzieci są takie grzeczne . I tylko ja urodziłam demona 🤦‍♀️

Co do chusty ,Oli ma ją gdzieś . Boze czy kest cos co moj syn lubi bądź polubi ???😂🙈
 
Nie tylko ty urodziłaś demona [emoji23] U nas jest tak samo dziś wyszłam z nim w foteliku samochodowym bo tylko to mój syn ostatnio akceptuje. Średnio to zdrowe rozwiązanie ale w gondoli na spokojnie udaje nam się wyjść za dom a później nie jestem w stanie go uspokoić. Próbowałam też nosidełka tu też się nie sprawdziło przez może przez 2 min był spokój [emoji85]. Ostatnim czego jeszcze nie próbowaliśmy to chusta ale zastanawiam się czy jak nosidełko nie daje rady to czy z chustą będzie inaczej.
Już nie mogę się doczekać kiedy zacznie siadać i przerzucimy się na spacerówkę
[emoji23] mam to samo. Jak idę po mieście to mam wrażenie że wszystkie inne dzieci są takie grzeczne . I tylko ja urodziłam demona [emoji2356]

Co do chusty ,Oli ma ją gdzieś . Boze czy kest cos co moj syn lubi bądź polubi ???[emoji23][emoji85]
 
Przeziębiłam się i teściowa mówi że jeśli mam gorączkę to mój chłopak ma lecieć po mleko modyfikowane.. Bo niby przy gorączce mleko z piersi się waży.. nie wydaje mi się że ma rację... coś mi się nie chce wierzyć
 
Podaj 5 to zobaczysz :) Będzie płacz . Żołądek musi przyzwyczaic się do bakterii które otrzymuje. Podanie obrazu 5 moze zakończyć się bólem brzuszka :)
Jak wcześniej dawalam vivomix to chyba powinno być względnie ok ? Bo teraz myślę o dicoflorze bo vivomix mimo ze trzymany w lodówce, zaczal mi się jakos grudkowac wiec nie jestem z niego zadowolona..🙂
 
Ja małą noszę po lewej stronie a też boli mnie prawa... Wymyśliłam że będę robić okłady z zimnej kapusty dzisiaj i zobaczę czy coś pomoże... A od kiedy Ciebie tak boli?
Co do wózka u nas to samo 🙈 może jak nauczy się siedzieć to będzie lepiej... A najgorzej jest w chłodne dni, jak muszę jej ubrać cieplejsza bluzę i czapeczkę... Drze się jakbym jej to przyklejała na stałe i już w ogóle nie mogę jej uspokoić, mam wtedy nie raz nawet 3 próby wyjścia na spacer 🤦‍♀️
Jeju.. moja tez czesto swiruje w wozku, nie powiem, bo jak uda się jej zasnac to juz raczej spi.. ostatnio nawet byłam z nia na zakupach i bylo git.. dopóki sie nie obudzila.. z nia to jak jest w wozku to albo musi spac, albo placz, nie ma ze będzie sobie tak po prostu leżeć..
 
reklama
Nie tylko ty urodziłaś demona [emoji23] U nas jest tak samo dziś wyszłam z nim w foteliku samochodowym bo tylko to mój syn ostatnio akceptuje. Średnio to zdrowe rozwiązanie ale w gondoli na spokojnie udaje nam się wyjść za dom a później nie jestem w stanie go uspokoić. Próbowałam też nosidełka tu też się nie sprawdziło przez może przez 2 min był spokój [emoji85]. Ostatnim czego jeszcze nie próbowaliśmy to chusta ale zastanawiam się czy jak nosidełko nie daje rady to czy z chustą będzie inaczej.
Już nie mogę się doczekać kiedy zacznie siadać i przerzucimy się na spacerówkę
Moja córka lubi chuste, śpi w niej albo jak schodzę z nią do kuchni to jak nie śpi i jest w chuscie to się rozgląda wszędzie i jest też cicho :) w sumie bałam się że nie polubi chusty ale na szczęście tak się nie stało 😁
 
Do góry