reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

To chyba już nastawiona i gotowa jesteś ?
Hi ja już mogę się "pochwalić" naruszeniem malutkiej bez powodu lub z powodu nieznanego po 2 godziny w nocy.
 
reklama
Halo mamusie :)
@Emxka gratulacje jaki słodziak. Cieszę sie, że u Was wszystko dobrze mimo komplikacji. Nabieraj sił.
@Martyna Kołodziejczyk słodkości malutka. I super, że tak ładnie przybiera.
@MK_Piotrowiak jak malutka? Crp spada?

U mnie oczywiście nic nie ruszyło... ;) masakra.. dziś niby mam balonik.. ale to już 3h i nic a nic mnie nie boli to domyślam się, że dopiero rano mnie wezmą na porodówkę ... jestem juz troszkę zmęczona czekaniem na tego malutkiego stworka ;).
Pozdrawiam
Całe szczęście spada ale i tak wypuszczą nas dopiero we wtorek albo środę 😭

Mała nie może kupki od wczoraj zrobić i przy karmieniu mi tak wierzga, że szok ... mam tak poranione przez to piersi, że normalnie chyba zacznę płakać 😭
Znacie jakiś szybki sposób na wygojenie 😥?
Smaruję maltanem po każdym karmieniu .
 
Całe szczęście spada ale i tak wypuszczą nas dopiero we wtorek albo środę [emoji24]

Mała nie może kupki od wczoraj zrobić i przy karmieniu mi tak wierzga, że szok ... mam tak poranione przez to piersi, że normalnie chyba zacznę płakać [emoji24]
Znacie jakiś szybki sposób na wygojenie [emoji26]?
Smaruję maltanem po każdym karmieniu .

Smaruj Purelanem i zakładaj muszle laktacyjne, żeby sutki cały czas się wietrzyły między karminieniami.
 
Halo kochane :)
mam to moje małe cudo :). Chwile to trwało, ale jednak wywolywany to wywoływany. Daliśmy radę 3 h i był na świecie. Położna przecudowna kobieta.
Remek dziś o 10:10 się pojawił :) : 3200 g, 54 cm.


@MK_Piotrowiak smarowanie po karmieniu 2 dni i będzie po bólu. Super, że spada crp jeszcze kilka dni i w domku :)
Gratulacje 🥰
 
reklama
Do góry