reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

A Ty nadal w szpitalu? Czy w domu? Jak leżę na patologi to mamy też mamy z noworodkami i one po kilka razy dziennie do nich zaglądają.
A kilka lat temu też tak było, że była pomoc największa po cc, a po sn to jak poprosiły to pomagały. Po wyjściu ze szpitala ... petronaż środowiskowej był 2 lub 3 razy .. i mówiła, że jak normalne rodziny to one nie ingerują tak bardzo jak widzą, że rodzice sobie radzą.
Ja juz dawno w domu. Pytam wlasnie o to co w domu w dobie koronawirusa
 
reklama
Ja juz dawno w domu. Pytam wlasnie o to co w domu w dobie koronawirusa
Przepraszam, ja już kolejny dzień w szpitalu i chyba jestem odpięta od rzeczywistości. I nie doczytałam, że pytasz mamusie, które urodziły.
Wiem, że wizyt mniej... ale mimo wszystko są. A dzwoniłaś do przychodni? Trzymam kciuki by malutka nabierała, a Ty żebyś się nie martwiła. Pozdrawiam
@Mia12345 jak się czujesz? Jak wyniki?
 
Dziewczyny, które juz urodziły, jak u was wygląda opieka medyczna nad wami i noworodkiem?
U mnie byla raz położna, kolejny raz już nie byla, wizyty patronazowej jeszcze tez nie mialam, bo ciagle zmieniają... mala juz ma 2.5 tygodnia, slabo przybiera na wadze, bo wszystko wskazuje na to, ze jeszcze nie osiagnela wagi urodzeniowej... Zaczyna mnie wkurzac to cale podejście lekarzy i zamknięcie sie na swiat... Wolalabym, zeby ktos jednak zerknal na malutką...
U nas położna była 2 razy. Powiedziala ze jakby cos sie działo to mam dzwonic i znów przyjdzie. Patronaż u pediatry mamy w czwartek, ale pewnie wszystko zalezy od przychodni (u mnie na "geriatrycznym" osiedlu nie ma problemu z zapisaniem dziecka na szybką wizyte, z dorosłymi gorzej). Probowalas skontaktować sie z położną i zgłosić jej czym jesteś zaniepokojona?
 
@paulinak93 trzymam kciuki ❤

@sariska obyś też szybko urodziła ❤

@karolinka1990 serdeczne gratulacje ❤😊 dużo zdrówka dla Was ❤❤❤

@Nerwicówka35 A Ty jak tam?

Ja wczoraj trafiłam o 18 z bólami do szpitala, miałam je co 4 min (termin 14.06), w szpitalu zbadali, rozwarcie 1,5cm to zostawiają, o 22 miałam już 8cm i regularne skurcze co 3 minuty, pęcherz mi przebili i dziś o 0:35 urodziła się nasza Kruszynka. 😍 Niestety mialam zielone wody i mała ma crp za wysokie więc powiedzieli nam, że tak szybko nie wyjdziemy 😭. Już ma wenflon w rączce i antybiotyk jej podają 😭.

Alicja, 3210g i 52cm 🥰
 

Załączniki

  • IMG-20200616-WA0008.jpeg
    IMG-20200616-WA0008.jpeg
    920,8 KB · Wyświetleń: 233
@paulinak93 trzymam kciuki ❤

@sariska obyś też szybko urodziła ❤

@karolinka1990 serdeczne gratulacje ❤😊 dużo zdrówka dla Was ❤❤❤

@Nerwicówka35 A Ty jak tam?

Ja wczoraj trafiłam o 18 z bólami do szpitala, miałam je co 4 min (termin 14.06), w szpitalu zbadali, rozwarcie 1,5cm to zostawiają, o 22 miałam już 8cm i regularne skurcze co 3 minuty, pęcherz mi przebili i dziś o 0:35 urodziła się nasza Kruszynka. 😍 Niestety mialam zielone wody i mała ma crp za wysokie więc powiedzieli nam, że tak szybko nie wyjdziemy 😭. Już ma wenflon w rączce i antybiotyk jej podają 😭.

Alicja, 3210g i 52cm 🥰
Gratulacje :), malutka śliczna. Ja mam już dość ;), wstępnie powiedzieli piątek będą mnie męczyc, a ja czuję, że zakwitnę ;).
@paulinak93 spaceruj :). Powodzonka
 
@paulinak93 trzymam kciuki ❤

@sariska obyś też szybko urodziła ❤

@karolinka1990 serdeczne gratulacje ❤😊 dużo zdrówka dla Was ❤❤❤

@Nerwicówka35 A Ty jak tam?

Ja wczoraj trafiłam o 18 z bólami do szpitala, miałam je co 4 min (termin 14.06), w szpitalu zbadali, rozwarcie 1,5cm to zostawiają, o 22 miałam już 8cm i regularne skurcze co 3 minuty, pęcherz mi przebili i dziś o 0:35 urodziła się nasza Kruszynka. 😍 Niestety mialam zielone wody i mała ma crp za wysokie więc powiedzieli nam, że tak szybko nie wyjdziemy 😭. Już ma wenflon w rączce i antybiotyk jej podają 😭.

Alicja, 3210g i 52cm 🥰
super gratulacje 😍 śliczna malutka, zobaczysz szybko minie i będziecie w domku.

U mnie wolno idzie dopiero 4 cm.. dostałam śmieszny gaz i jak narazie ból do zniesienia, a sale dostałam z wanna i się zastanawiam czy korzystać 😊
 
reklama
Do góry