reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej . Przeczytałam złapałam sie za głowę. Za dużo niepotrzebnie to bedziesz zabierać. Kocyk minky niepotrzebny bedzie za ciepło. Bamusowy weź i będzie git. Poduszki do karmienia nie bierz, bo raczej siedzieć nie będziesz, a ona jest pomocna jak się siedzi. Recznik dla malucha po co? Nikt teraz dzieci nie kąpie?. Aspirator do nosa? Też nie wiem po co ;). Jedna paczka chusteczek wystarczy :). Papier toaletowy to towar deficytowy to weź ;).
Hihi
U nas np. Kapią maluszka i też kazali wziąć ręcznik. Chusteczek kazali wziąć min. 3 paczki. Pampersow duża paczkę. Więc co szpital to inaczej.
 
reklama
Dla mnie to też te wszystkie akcesoria do kąpieli są bez sensu i tyle tych podkładów na łóżko? no ale wiesz, skoro szpital wymaga, to później jak się wytłumaczę? Póki co spierają się, czy można dostarczać coś na oddział w trakcie pobytu, czy nie. Ne ma ostatecznej decyzji, więc może zabezpieczają się na dłuższy pobyt... 🤔
W niektótych szpitalach wznowili porody rodzinne już. Niestety nie u mnie.
 
Dla mnie to też te wszystkie akcesoria do kąpieli są bez sensu i tyle tych podkładów na łóżko? no ale wiesz, skoro szpital wymaga, to później jak się wytłumaczę? Póki co spierają się, czy można dostarczać coś na oddział w trakcie pobytu, czy nie. Ne ma ostatecznej decyzji, więc może zabezpieczają się na dłuższy pobyt... [emoji848]
Ja uważam, że lepiej mieć więcej niż potem się stresować.
 
Zjednej strony tak.. z drugiej jak partnera nie wpuszczą a pielęgniarka nie pomoże to jak onappradzi sobie z 3 walizkami czy nawet 2 walizkami. Gdyby jechał ze mną partner też bym więcej wzięła bo by nosił.
Dlatego u nas jest wymagana 1 walizka na kółkach żeby druga zarzucić na tą i wygodnie sobie jechać [emoji16][emoji86]
 
@Nerwicówka35 kochana po co ci tyle kocyków :) ja wzięłam jeden bambusowy i tyle , ew. rożek ,ale nie bierz tego aż tyle kochana uwierz że ci się to nie przyda . Chusteczki też jedną paczkę ,nie zużyjesz 2 nawet przez 2 tygodnie ;) Poduszka do karmienia też zostaje w domu .
 
U nas np. Kapią maluszka i też kazali wziąć ręcznik. Chusteczek kazali wziąć min. 3 paczki. Pampersow duża paczkę. Więc co szpital to inaczej.
Przecież w paczce jest 72 chusteczki, 3 paczki to serio dużo za dużo ;). Wiesz co w moim nie kapią, ale kilka lat wstecz kąpali i jego nie trzeba było zabierać.
 
Przecież w paczce jest 72 chusteczki, 3 paczki to serio dużo za dużo ;). Wiesz co w moim nie kapią, ale kilka lat wstecz kąpali i jego nie trzeba było zabierać.
No niestety co szpital to inne wymagania.. U nas trzeba mieć wszystko swoje. Od pampersow po ciuszki, podkłady, podpaski, kosmetyki itp.. Nic nie dadzą, bo szpital biedny :)
 
reklama
No niestety co szpital to inne wymagania.. U nas trzeba mieć wszystko swoje. Od pampersow po ciuszki, podkłady, podpaski, kosmetyki itp.. Nic nie dadzą, bo szpital biedny :)
No tak tu masz rację, tylko przez to będziesz musiała zabrać dużo rzeczy. W tym co ja rodzę wszystko dają, ale ją wolę mieć swoje. Jakoś nie lubię się prosić i być zależna od innych.
 
Do góry