reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Wiecie co? wczoraj spakowałam nas do szpitala.... Wyszły mi dwie walizy na kółkach+ duża torba z Lidla, do której wsadziłam podkłady, pieluchy i inne higieniczne rzeczy, no i jakieś przekąski typu sucharki itd. Masakra ile tego wyszło...i serio nie zabrałam żadnych dodatkowych gratów. Wszystko według zaleceń szpitalnej listy :oops: :oops: :oops:
Ile bierzecie pampersów do szpitala? Na liście szpitala napisali, ze " paczka". Ja kupiłam taką paczkę 72 szt. ,ale to chyba przesada? Spakowałam więc 32....czy to wystarczy? 🤔
Ja małą paczke tam są 24 chyba. I mi.wyszła jedna walizka. 😆😆
 
reklama
Hej laseczki
@Nerwicówka35 ja mam średnią walizkę kabinową na kółkach z kuferkiem . Zapakowałam wszystko uff udało się 😂 Musialam co prawda na nią usiąść żeby zamknąć, ale dałam radę . Pampersow wzięłam 35 szt. 1 opakowanie podkładów na łóżko (jest ich tam 5 szt.) Podkłady poporodowe 1 paczka ,majtki siateczkowe 2 opakowania . Ciuszki dla młodego 5 kpl. Otulacz bambusowy - z rożka zrezygnowałam. Ręczniki, klapki ,2 koszule,1 zestaw ciuchów do chodzenia w ciągu dnia ,butelka z ffiltrem brita. Kosmetyki też mam wsadzone w zastępcze pojemniczki samolotowe, kremy wzięłam saszetki próbki (mam ich sporo) i jakiś żel pod prysznic też z próbek - kiedyś trzeba to wykorzystać :) A i mam podręczną torebkę łódeczke i tam są przekąski, dwie wody z dziobkiem 0,75 I inne rzeczy które nie zmieściły się w walizce 😂

Ostatnie noce mam inne ,bóle w pachwinach i podbrzuszu jak na @@ ,ciągnięcia, kłucia. Ciężko się śpi tym bardziej że wybijają one ze snu . Wiadomo 37+1 dzis więc czego tu wymagać 😁
Jutro idę odebrać wyniki ostatnie już, jeszcze tylko czeka mnie wizyta + KTG no i skierowanko na oddział. Śmieje się że dzień przed będę robić wszystko by się zaczęło samoistnie :)

U nas dziś ma nie padać- alleluja !
Przez ostatni tydzień lało
 
Ja się zapakuje w kabinówkę ale to za tydzień ;). Wszystko ładnie przygotowane w garderobie ;). I niby dużo tego nie ma haha. Poczekajmy zobaczymy.
Halo halo wklejcie swoje brzuszki :). Bo ciekawa jestem czy tylko ja mam taki wielki ;) haha
 
Mój przed chwilą zrobiony :) 37+1
 

Załączniki

  • 20200514_101033.jpg
    20200514_101033.jpg
    796,5 KB · Wyświetleń: 78
Hej laseczki
@Nerwicówka35 ja mam średnią walizkę kabinową na kółkach z kuferkiem . Zapakowałam wszystko uff udało się 😂 Musialam co prawda na nią usiąść żeby zamknąć, ale dałam radę . Pampersow wzięłam 35 szt. 1 opakowanie podkładów na łóżko (jest ich tam 5 szt.) Podkłady poporodowe 1 paczka ,majtki siateczkowe 2 opakowania . Ciuszki dla młodego 5 kpl. Otulacz bambusowy - z rożka zrezygnowałam. Ręczniki, klapki ,2 koszule,1 zestaw ciuchów do chodzenia w ciągu dnia ,butelka z ffiltrem brita. Kosmetyki też mam wsadzone w zastępcze pojemniczki samolotowe, kremy wzięłam saszetki próbki (mam ich sporo) i jakiś żel pod prysznic też z próbek - kiedyś trzeba to wykorzystać :) A i mam podręczną torebkę łódeczke i tam są przekąski, dwie wody z dziobkiem 0,75 I inne rzeczy które nie zmieściły się w walizce 😂

Ostatnie noce mam inne ,bóle w pachwinach i podbrzuszu jak na @@ ,ciągnięcia, kłucia. Ciężko się śpi tym bardziej że wybijają one ze snu . Wiadomo 37+1 dzis więc czego tu wymagać 😁
Jutro idę odebrać wyniki ostatnie już, jeszcze tylko czeka mnie wizyta + KTG no i skierowanko na oddział. Śmieje się że dzień przed będę robić wszystko by się zaczęło samoistnie :)

U nas dziś ma nie padać- alleluja !
Przez ostatni tydzień lało
U mnie też 37+1. Tydzień temu czwartek, piątek i sobote mialam skurcze. W sobotę to kroku zrobić z bólu nie mogłam. Później przeszło i nie mam żadnych dolegliwości przepowiadających poród
 
U mnie też 37+1. Tydzień temu czwartek, piątek i sobote mialam skurcze. W sobotę to kroku zrobić z bólu nie mogłam. Później przeszło i nie mam żadnych dolegliwości przepowiadających poród

Ja też mam skurcze ,czasem nawet mówię do męża żeby do mnie nie rozmawiał w tej chwili 😂 😂 😂
Jeszcze takich nie miałam żeby nie móc chodzić ,może to zależy jakie mamy odczucie bólowe .
Mnie kochana wysyłają już na oddział 25-go także bardzo możliwe ,że urodzę wcześnie j.
 
Ja też mam skurcze ,czasem nawet mówię do męża żeby do mnie nie rozmawiał w tej chwili 😂 😂 😂
Jeszcze takich nie miałam żeby nie móc chodzić ,może to zależy jakie mamy odczucie bólowe .
Mnie kochana wysyłają już na oddział 25-go także bardzo możliwe ,że urodzę wcześnie j.
Mam dwie koleżanki w tym tygodniu co ja. Jedna teraz w poniedziałek mamieć cesarke druga 15 go idzie do szpitala na wywołanie. Mówie do partnera już że wszyscy urodzą i tylko ja będe chodziła w ciąży wiecznie.
 
Mam dwie koleżanki w tym tygodniu co ja. Jedna teraz w poniedziałek mamieć cesarke druga 15 go idzie do szpitala na wywołanie. Mówie do partnera już że wszyscy urodzą i tylko ja będe chodziła w ciąży wiecznie.
No ja na cesarkę nie idę :) Nie mam wskazań ,póki co takowych nie wynaleźli :D
 
reklama
@agnik31 , @Doriis , @sariska , @reja87 ej.... to ja Wam tu zaraz napiszę co wzięłam

Maluch:
Ubranka: 4 pajacyki, 2 bodziaki, 2 półśpiochy, 2 czapeczki, 4 skarpetki, 2 łapki-niedrapki
Rożek i poducha do karmienia
2 kocyki, jeden malutki minky, drugi bambusowy
3 pieluchy tetrowe
2 pieluchy flanelowe
ręcznik kąpielowy dla malucha
otulacz bambusowy
2 paczki chusteczek nawilżanych
32szt. pampersów
aspiratorek do noska
kremik do pupy
emolient do kąpieli
smoczek
szczoteczka do czesania

Mama:
10 podkładów poporodowych na łóżko
20 podkładów poporodowych ( w majtki :D )
majtki siatkowe 6 szt.
3 koszule + 1 do porodu
2 ręczniki kąpielowe + 1 mniejszy
szlafrok cieniutki
skarpetki x3
3 staniki do karmienia
japonki pod prysznic
klapki zamiast kapci
kosmetyki ( szampon, odżywka, żel pod prysznic, mgiełka do twarzy, balsam, płyn do higieny intymnej, szczoteczka, pasta, krem do twarzy, do rąk, pomadka ochronna, krem na sutki itd....ale wszystko poprzelewane do buteleczek podróżnych lub próbki)
nakładki na toaletę
chusteczki antybakteryjne do sprzątania ( żeby po swojemu sobie przetrzeć szafkę itd. :D )
papier toaletowy x2
ręcznik papierowy
chusteczki higieniczne x3
kubek, talerzyk, sztućce
butelka filtrująca do wody 0,5l
sucharki, bake rollsy, słodka chwila ( kisiel, budyń, kaszka 10szt), musy owocowe w saszetkach, migdały, suszone morele, wezmę jeszcze jakieś owoce i kilka wafelków/batoników.
laktator
wkładki laktacyjne x20szt
lewatywa jednorazowa
....no...to tyle :D
 
Do góry