reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja się bardzo boję bo czytałam że poród wywoływany oksytocyną jest dużo bardziej bolesny, a to będzie mój pierwszy poród więc juz w ogóle majtki pełne 🙈🙈🙈
Nie znam się ale chyba nie ma wpływu ktory to poród. Ja mam dwie córki. Pierwszy poród trwał 40 min i nie było jakiegoś dramatu. Za to drugi trwał ponad 11 godzin. Więc może jak Cię zbierze to szybko też pojdzie.
 
reklama
@Lens.pens Boże kochana współczuję mam to samoooo z teściową 🙈 jak jej powiedziałam że chce rodzić sn to zaczęła się zachowywać jakbym na ścięcie głowy szla ... zaczęła jęczeć jaki to ból że #matkobosko i że ja jestem niepoważna i czy ja wiem na co sie pisze . Masakra ,wiem o czym mówisz!!!

Co do porodu wywołanego oxy to tak ,niestety taki poród bardziej boli. Porod który zacznie się sam swoim tempem organizm sam dawkuje oksytocyne i odczucia są inne . Niestety ...

Ale na spokojnie ja też idę wcześniej na wywoływanie, aczkolwiek przed pojsciem na IP będę robić wszystko aby się rozkręciło samo .
 
Ja będę mieć cesarkę pod narkozą i tak jestem przerażona, że ostatnio płakałam . Jakieś czarne myśli mam, że się nie obudzę albo , że umrę im tam. Masakra taka jestem przerażona tym faktem ...
 
Ja się bardzo boję bo czytałam że poród wywoływany oksytocyną jest dużo bardziej bolesny, a to będzie mój pierwszy poród więc juz w ogóle majtki pełne 🙈🙈🙈
Lens nie bój się... oksy przyspiesza :). Ja przy drugiej miałam podaną oksytocyne w drugiej fazie, bo jak poszłam do sali porodówek okazało się, że rozwarcie pełne skurczy brak. No i tu mi zeszło w drugiej fazie z nią 30 minut. Bo musiałam kucać i przysiady robić haha. Podali oksy skurcze się pojawiły, 4 parcia i młoda na świecie. No i nie dziwię się, że z mamą nie gadasz. Ona powinna być teraz wsparciem,a nie lamentować. Też bym nie dzwoniła i się obraziła ;).
@Martyna Kołodziejczyk hehe nie daj się mamie. To Twoje życie, sama zostaniesz mamą zaraz i jej to uświadom. Moja się nie wtrąca na szczęście, ale od jakichś 2 lat zaczęła mieć dziwne poglądy i jak gada bzdury to po prostu odsuwam słuchawkę od ucha ;). No i podobnie z teściową jaka gada głupoty wpada jednym uchem wypada drugim;).
@reja87 A to co się nie chwalisz, że masz dwie córki:). W jakim wieku? Moja starsza właśnie 2 tygodnie temu wymyśliła Mikołaja i się zastanawiam;), bo z młodszą jesteśmy przy Remku :). No i owszem też już bym chciała by był koniec czerwca i żeby młody już był :).
 
Lens nie bój się... oksy przyspiesza :). Ja przy drugiej miałam podaną oksytocyne w drugiej fazie, bo jak poszłam do sali porodówek okazało się, że rozwarcie pełne skurczy brak. No i tu mi zeszło w drugiej fazie z nią 30 minut. Bo musiałam kucać i przysiady robić haha. Podali oksy skurcze się pojawiły, 4 parcia i młoda na świecie. No i nie dziwię się, że z mamą nie gadasz. Ona powinna być teraz wsparciem,a nie lamentować. Też bym nie dzwoniła i się obraziła ;).
@Martyna Kołodziejczyk hehe nie daj się mamie. To Twoje życie, sama zostaniesz mamą zaraz i jej to uświadom. Moja się nie wtrąca na szczęście, ale od jakichś 2 lat zaczęła mieć dziwne poglądy i jak gada bzdury to po prostu odsuwam słuchawkę od ucha ;). No i podobnie z teściową jaka gada głupoty wpada jednym uchem wypada drugim;).
@reja87 A to co się nie chwalisz, że masz dwie córki:). W jakim wieku? Moja starsza właśnie 2 tygodnie temu wymyśliła Mikołaja i się zastanawiam;), bo z młodszą jesteśmy przy Remku :). No i owszem też już bym chciała by był koniec czerwca i żeby młody już był :).
13 lat i 7 lat. Ja tą ciąża jestem już tak umęczona że obojetne mi czy mnie uśpią i cc zrobią czy dadzą oksytocyne czy cokolwiek tylko by już był ten dzień 😅😅
 
reklama
Do góry