reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja mam termin na połowę czerwca też zaczęłam robić wyprawkę. Wizytę mam na 2 kwietnia od wczoraj dokucza mi ból kręgosłupa masakra. Dzwoniłam dziś do lekarza położna poradziła wziąć nospe lub paracetamol i ułożyć się na dywanie z uniesionymi nogami. Myślałam że nie wstanę. Narazie wzięłam nospe ale bez zmian. A z tym koronawirusem to masakra. Chciałabym rodzic w Piasecznie ale nie wiem jak to będzie.
 
Nerwicówka ja wcześniej miałam xlandera x- move i teraz też takie będę mieć. Fotelik na bank maxi cosi .
Jeśli chodzi o tetry to są też miłe. Te co kupiłam teraz są bardzo ok, muślin bawełniany jest też bardzo miły w dotyku. Bambusowe wiadomo, że najlepsze ale przy tym bardzo drogie także ja zainwestowałam w kocyki bambusowe..
Z muślinu mam kokon, i podusie z kocykiem, z bambusa też poduche i kocyk.
No i jak mówiłam jeszcze muślinowe pieluchy,, do tych co mam.
Ja przy tych moich ciągłych niespodziankach też wolałam mieć wcześniej naszykowane, bo wiem co chcę ;). Mój mężu raczej przyjmuje wszystko do wiadomości :).
Jeśli chodzi o szkoły rodzenia to wierzcie mi ... nie są one aż tak potrzebne. W chwili porodu nasz organizm działa instynktownie i wiemy co robić. Do tego fajną położna i poród jak z bajki. Nie pisze o komplikacjach, bo żadnej z nas tego nie życzę. A opieka nad noworodkiem to też nic strasznego. Więc się nie martwcie dacie radę:).
I to nie jest tak, że nie panikuję, pewnie, że się martwię całą sytuacją... tym co czas przyniesie i czy nie złapiemy wirusa..... A jeśli tak jakie będą jego konsekwencje...
Gdzie kupowałaś wszystko? :)
 

Załączniki

  • IMG-20200314-WA0000.jpg
    IMG-20200314-WA0000.jpg
    381,2 KB · Wyświetleń: 56
Porody ani odwiedziny i podejrzewam że tak będzie jeszcze przez długi czas
Ja dziś na IP byłam w tym szpitalu w którym będę rodzić. Faktycznie odwiedziny zabronione, ale jeśli chodzi o poród 1 osoba może towarzyszyć. Więc jeśli uda się opanować korona to może tatusiów nam wpuszczą, bo szczerze nie wyobrażam sobie, że miałoby to nie być zwłaszcza, że przy wcześniejszych był :).
 
Ja dziś na IP byłam w tym szpitalu w którym będę rodzić. Faktycznie odwiedziny zabronione, ale jeśli chodzi o poród 1 osoba może towarzyszyć. Więc jeśli uda się opanować korona to może tatusiów nam wpuszczą, bo szczerze nie wyobrażam sobie, że miałoby to nie być zwłaszcza, że przy wcześniejszych był :).
No to zazdroszczę Ci :) U mnie w szpitalu nie ma takiej opcji, ale już jakoś to przetrawiłam w sobie i nastawiam się zadaniowo do porodu 🙈
 
Hej
Martynko ja wszystko sama uszyłam. Materiały zamawiałam na otula.pl i na mikofabrics(ale tam tylko wafel lniany ). I taki troszkę cieplejsze kocyk dla niego zrobiłam :).
Ale ładnie to wygląda 😁 bo ja już mam taki dylemat czy kupować kołdrę i poduszke na początek 😂 czy z tym się wstrzymać i już nie wiem w końcu co kupić do tego łóżeczka 😂 jakbym rodziła w zimę to chyba byłoby mi łatwiej
 
reklama
Ale ładnie to wygląda 😁 bo ja już mam taki dylemat czy kupować kołdrę i poduszke na początek 😂 czy z tym się wstrzymać i już nie wiem w końcu co kupić do tego łóżeczka 😂 jakbym rodziła w zimę to chyba byłoby mi łatwiej
Podpowiem Ci tylko tyle, że na początku głównie malucha wkładasz w rożek on starcza mniej więcej do 3-4 miesiąca... poduszek się nie używa...chyba że takich płaskich i bezpiecznych.
I kocyki bawełniane, lekkie wystarczą na początek bo to wakacje będą i pewnie mocno ciepłe dni... Także głównie bodziaki i pajac na wieczór. Jak przyjdzie jesień to kupisz sobie coś cieplejszego. I kocyki na początek rozmiar 80x80 są ok , większe rozmiary na później.
 
Do góry