reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny czy oprócz takich standardowych kopniaków, kuksańców i przeciągania się malucha (uczucia wypychania), zauważyłyście takie drgania brzucha? Ja mam dosłownie tak, jakby przez chwilę brzuch mi drżał, jakbym połknęła telefon i mi tam wibrował, zastanawiam się co to może być, macie tak? U mnie najczęściej zdarza się po obu stronach brzucha, kilka razy dziennie. W ogóle dzidzia jest co raz bardziej aktywna.(29tc)

Ostatnio na wizycie (11.03) mała była ułożona miednicowo, trochę jakby w poprzek brzucha. Ale podobno jeszcze może się kilka razy przekręcić i ułożyć się prawidłowo. Poza tym badania i wyniki w najlepszym porządku.
 
Hej dziewczyny :).
@martyna4641 ja kupiłam z angielskiej firmy w tkmaxx i jest bardzo chłonny i miły w dotyku. Ale te nasze na rynku też są bardzo ok tylko czasem ceny zapalają z nóg.
@Nerwicówka35 hej mi też tak brzuchol czasem drży, ale jak dla mnie to ruchy dziecka.. bynajmniej ja to też delikatnie wtedy czuję. Położeniem póki co się nie przejmuj, po jakby to był 35 tydzień to mogłabyś się martwić. A jeszcze czas ma i dużo miejsca więc harce są :).

Ja po wizycie malutki już prawie kilogram waży u mnie to 26 tydzień. Badania ok :), choć podobno zrobił mi się lejek (czyli szyjka zaczęła rozwierać, ale mówił, że mam się tym nie przejmować odpoczywać itp). W 30 tygodniu dostanę immoglobulinę... No i ostatnie genetyczne badanie :).
Życzę Wam pozytywnych myśli i zdrówka :)..
 
Dziewczyny czy oprócz takich standardowych kopniaków, kuksańców i przeciągania się malucha (uczucia wypychania), zauważyłyście takie drgania brzucha? Ja mam dosłownie tak, jakby przez chwilę brzuch mi drżał, jakbym połknęła telefon i mi tam wibrował, zastanawiam się co to może być, macie tak? U mnie najczęściej zdarza się po obu stronach brzucha, kilka razy dziennie. W ogóle dzidzia jest co raz bardziej aktywna.(29tc)

Ostatnio na wizycie (11.03) mała była ułożona miednicowo, trochę jakby w poprzek brzucha. Ale podobno jeszcze może się kilka razy przekręcić i ułożyć się prawidłowo. Poza tym badania i wyniki w najlepszym porządku.
Twoja dzidzia ma czkawkę :)
 
Hej dziewczyny :).
@martyna4641 ja kupiłam z angielskiej firmy w tkmaxx i jest bardzo chłonny i miły w dotyku. Ale te nasze na rynku też są bardzo ok tylko czasem ceny zapalają z nóg.
@Nerwicówka35 hej mi też tak brzuchol czasem drży, ale jak dla mnie to ruchy dziecka.. bynajmniej ja to też delikatnie wtedy czuję. Położeniem póki co się nie przejmuj, po jakby to był 35 tydzień to mogłabyś się martwić. A jeszcze czas ma i dużo miejsca więc harce są :).

Ja po wizycie malutki już prawie kilogram waży u mnie to 26 tydzień. Badania ok :), choć podobno zrobił mi się lejek (czyli szyjka zaczęła rozwierać, ale mówił, że mam się tym nie przejmować odpoczywać itp). W 30 tygodniu dostanę immoglobulinę... No i ostatnie genetyczne badanie :).
Życzę Wam pozytywnych myśli i zdrówka :)..

ufff to mi ulżyło :) Tobie też wszystkiego najlepszego :)
 
Nerwicówka ja też tak mam być może dziecko się obraca. U mnie lekarz pow że też mam położenie miedniczkowe ale dziecko ma jeszcze czas na obrucenie się, aczkolwiek położone środowiskowa pow mi że w tym przypadku jeśli dziecko się nie obruci to cc by była bezpieczniejsza gdy nie choruje na tarczycę ale mam 3 guzki. A porody z ułożeniem pośladkowym są ciężkie więc jeżeli nic się w ułożeniu dziecka nie zmieni to na poród naturalny mam się nie zgadzać
 
Hej dziewczyny:)... dziś szaro, buro i ponuro..
Ja oczywiście mam leżeć , także pod kocykiem z kubkiem herbaty sobie dziergam z filcu;). Obiad przygotowany, także powiedzmy, że mam luzik.
@Nerwicówka @martyna4641 trzymam kciuki , żeby Wasze maluszki się obróciły główką w dół :) I myślę, że tak też się stanie. Przy córci tak miałam, że w 30 tyg była miednicowo ułożona, a potem na szczęście obróciła się:), więc na szczęście cc nie miałam. I mocno wierzę, że tym razem również będzie SN.

Życzę Wam miłej soboty :)
 
Cześć. Jestem nowa na tym forum. Skończyłam 29 tydzień. Powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki są już ułożone główką w dół? Moja dzidzia niestety cały czas posladkowo...
 
reklama
Cześć. Jestem nowa na tym forum. Skończyłam 29 tydzień. Powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki są już ułożone główką w dół? Moja dzidzia niestety cały czas posladkowo...
Moja głową w dół już od 1,5 miesiąca, ale nie przejmuj się, ma jeszcze dużo czasu :)
 
Do góry