reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Kruszynka przykro mi :(

Ja też biorę prenantal uno
Poza tym odebrał właśnie ponowne wyniki z tarczycy i wyglądają duuuuzo lepiej. Czekam na wiadomość od doktorka co dalej.
Mimo wszystko zastanawia mnie skąd taka rozbieżność.
 
Chciałam się dziś przywitać ale dzień nie zaczął się dla mnie dobrze . Wcześniej plamienia teraz krwawienie. Beta mała bo 55 więc podejrzewam też, ze moze nie być szczęśliwego finału. Doświadczenia swoje tez juz mam bo przeszłam już kilka ciąż a mam dwoje dzieci , ciąża blizniaczą , z której mam córeczkę. Być może jest tak samo jak właśnie w tamtej ciąży? W poniedzialek bhcg. Czekam na rozwój sytuacji bo chwilowo się wszystko wyciszyło... trzymajcie kciuki bym została z Wami do czerwca .
 
Chciałam się dziś przywitać ale dzień nie zaczął się dla mnie dobrze . Wcześniej plamienia teraz krwawienie. Beta mała bo 55 więc podejrzewam też, ze moze nie być szczęśliwego finału. Doświadczenia swoje tez juz mam bo przeszłam już kilka ciąż a mam dwoje dzieci , ciąża blizniaczą , z której mam córeczkę. Być może jest tak samo jak właśnie w tamtej ciąży? W poniedzialek bhcg. Czekam na rozwój sytuacji bo chwilowo się wszystko wyciszyło... trzymajcie kciuki bym została z Wami do czerwca .
 

Załączniki

  • 20191005_094916.jpg
    20191005_094916.jpg
    111,5 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Chciałam się dziś przywitać ale dzień nie zaczął się dla mnie dobrze . Wcześniej plamienia teraz krwawienie. Beta mała bo 55 więc podejrzewam też, ze moze nie być szczęśliwego finału. Doświadczenia swoje tez juz mam bo przeszłam już kilka ciąż a mam dwoje dzieci , ciąża blizniaczą , z której mam córeczkę. Być może jest tak samo jak właśnie w tamtej ciąży? W poniedzialek bhcg. Czekam na rozwój sytuacji bo chwilowo się wszystko wyciszyło... trzymajcie kciuki bym została z Wami do czerwca .
Trzymam kciuki ❤️ Kiedy miałaś ostatnia miesiączkę i na kiedy wizyta u ginekologa?
 
Do góry