reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Asia - ja już jestem na zwolnieniu bo u mnie w pracy nie da się dogadać... jestem kierownikiem hotelu i restauracji i dyrekcja stwierdziła ze nie jest im potrzebny pracownik który będzie siedział tylko w biurze ale taki ktory będzie jeździł na cateringi i weekendy spędzał w pracy ‍♀
No to dobrze, że jesteś na zwolnieniu. Ja chcę iść od razu, boję się bardzo tych wszystkich chorób a ja często coś łapie od dzieciaków. Pracuję w państwowym żłobku więc kierowniczka nie ma nic przeciwko.
Asia - ja już jestem na zwolnieniu bo u mnie w pracy nie da się dogadać... jestem kierownikiem hotelu i restauracji i dyrekcja stwierdziła ze nie jest im potrzebny pracownik który będzie siedział tylko w biurze ale taki ktory będzie jeździł na cateringi i weekendy spędzał w pracy ‍♀
 
Ja jestem obecnie na urlopie po macierzyńskim i mam je do 6.12, później pójdę na zwolnienie bo bez sensu wracać do pracy. Nim na nowo się wkręca znów bym poszła wiec nie będę kminic.
Aż boje się szefowej powiedzieć. Zle zniosła moja pierwsza ciąże do tego stopnia ze aż bałam się wracać, wiec jak już jej powiem ( pewnie mailowo) to będę już mogła spokojnie odpoczywać w ciąży :p
Teraz najważniejsza jesteś Ty i Twoje maleństwo, szefową nie ma co się przejmować ;-)
 
już po wizycie
:)


na usg było widać pęcherzyk, dzidziusia i... mrugające serduszko
<3
było jeszcze za malutkie aby je usłyszeć ale kiedy zobaczyłam jak mruga na ekranie to się popłakałam.

takich emocji z całego serca życzę każdej z Was
<3
Bardzo się cieszę, naprawdę :-) mam nadzieję, że ja w czwartek też to przeżyje.
 
Hej dziewczyny, dołączam do Was. Jestem w 5 tygodniu ciąży, u lekarza już byłam z racji 2 wcześniejszych poronień.
Na usg było widać już migotajace serduszko, mam wielką nadzieję że tym razem się uda ❤
Witaj i gratulacje
Musisz być dobrej myśli, na pewno wszystko będzie dobrze :-)
 
Dziękuję, jestem obstawiona lekami, biorę duphaston, acard i zastrzyki z neoparin więc musi być dobrze.
Życzę wszystkim na tym forum tego ❤
A powiedzcie, też macie mdłości? Ja w nocy mam takie, że spać nie mogę przez to :(
Ja mam najgorsze mdłości gdy rano wkładam do buzi szczoteczkę do zębów, ciężko mi się myje zęby, bo mam straszny odruch wymiotny :-D wcześniej czegoś takiego nie miałam.
 
reklama
Ja w ogóle nie mam mdlosci, bólu piersi nic kompletnie. Chyba, że za dużo zjem to mi nie dobrze, ale poza tym to nic. Mam nadzieję, że wszystko jest w porzadkui jakoś muszę dotrwac do piatku
 
Do góry