reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
W ciąży z córeczką miałam tak samo. Pojechałam na IP i się okazało że ciąża blizniacza. Nie znaleźli przyczyny krwawienia więc uznali , ze to od powiększenia macicy ... mam nadzieję, ze teraz jest tak samo bo ciąż a jest bardzo młoda i nawet gdybym pojechała to nic nie zobaczą na USG. test z rana również pozytywny .
Dziękuję za wsparcie <3
 
W ciąży z córeczką miałam tak samo. Pojechałam na IP i się okazało że ciąża blizniacza. Nie znaleźli przyczyny krwawienia więc uznali , ze to od powiększenia macicy ... mam nadzieję, ze teraz jest tak samo bo ciąż a jest bardzo młoda i nawet gdybym pojechała to nic nie zobaczą na USG. test z rana również pozytywny .
Dziękuję za wsparcie <3
A brzuch Cię boli? Z tego co słyszałam, to bardzo często w okolicy terminu miesiączki występuje krwawienie/plamienie. Jeśli nie ma innych objawów, to na razie na spokojnie. Choć wiadomo, warto sprawdzić czy wszystko ok.

Ja jestem w pierwszej ciąży, udało mi się zajść w 8 cyklu. Choruje na niedoczynność tarczycy i w związku z ryzykiem poronienia, to też parę dni temu przechodziłam stresy. Pobolewal mnie brzuch, mam biało żółta wydzieline i za każdym razem, kiedy czułam, że jest mokro, leciałam do toalety sprawdzić, czy to na pewno nie krew. Zrobiłam wyniki tsh i jest w normie, więc wyluzowałam.
 
W ciąży z córeczką miałam tak samo. Pojechałam na IP i się okazało że ciąża blizniacza. Nie znaleźli przyczyny krwawienia więc uznali , ze to od powiększenia macicy ... mam nadzieję, ze teraz jest tak samo bo ciąż a jest bardzo młoda i nawet gdybym pojechała to nic nie zobaczą na USG. test z rana również pozytywny .
Dziękuję za wsparcie QUOTE]

Trzeba być dobrej myśli:)
 
Hasimotka, będę trzymać kciuki. ✊✊ Ja miałam tydzień temu plamienie, byłam na IP i okazało się że wszystko ok, dostałam nakaz leżenia, a że duphaston już mam więc biorę i tak. Od tego czasu nie pojawiły się więcej. Będzie dobrze, zobaczysz :)
 
Chciałam się dziś przywitać ale dzień nie zaczął się dla mnie dobrze . Wcześniej plamienia teraz krwawienie. Beta mała bo 55 więc podejrzewam też, ze moze nie być szczęśliwego finału. Doświadczenia swoje tez juz mam bo przeszłam już kilka ciąż a mam dwoje dzieci , ciąża blizniaczą , z której mam córeczkę. Być może jest tak samo jak właśnie w tamtej ciąży? W poniedzialek bhcg. Czekam na rozwój sytuacji bo chwilowo się wszystko wyciszyło... trzymajcie kciuki bym została z Wami do czerwca .

witaj :)
trzeba wierzyć, ze będzie dobrze. odpoczywaj i nie stresuj się. Przy tak wczesnej ciąży plamienia się zdarzają, szczególnie w okolicach terminu miesiączki. Póki nie jest to "żywa" krew nie ma powodów do większego niepokoju. Trzymam kciuki aby wszystko się unormowało.

Piszesz, ze masz córeczkę z ciąży bliźniaczej. Czy to znaczy że drugie maleństwo się wchłonęło?
 
Tak . W 18 tc okazalo się, ze serduszko drugiej córeczki nie bije. Byly brdzo male szansę, ze urocze zdrowe dziecko a jednak się udało. Tu złudzeń nie mam bo krwawie już.
 
reklama
Do góry