reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja za to na czczo mam ok i o dziwo niższy wynik niż zawsze miałam. A krzywa oba wyniki na granicy :/
To super wieści, jeśli nie przekroczyłaś po godzinie i po dwóch to po prostu jedz mniej, a częściej. Choć jeśli da Ci skierowanie do diabetologa to myślę, że też warto iść. Ta moja lekarka jest bardzo ok :) i przy każdej wizycie mówi dlaczego taki wysoki , więc jestem spokojniejsza:)
 
Dziewczyny czy któraś z Was stosowała w ciąży hydrocortisonum oceanic 0,5 %? Mam AZS i niestety muszę smarować się tym kremem na sterydach... Zalecenie dermatologa, ale i tak się boję tego stosować...
 
Dziewczyny czy któraś z Was stosowała w ciąży hydrocortisonum oceanic 0,5 %? Mam AZS i niestety muszę smarować się tym kremem na sterydach... Zalecenie dermatologa, ale i tak się boję tego stosować...
No ale chyba lekarz, który Ci go przepisał wie, że jesteś w ciąży? W ulotce jest niby info, że jeśli lekarz zaleci to ok. Ja bym się jeszcze poradziła swojego ginekologa, każda taka sytuacja jest indywidualna i może przy decyzji pod uwagę brane są czynniki, o których my 'nielekarze' nie myślimy więc nie ja nie sugerowałabym się odpowiedziami z forum w takim przypadku tylko opinią lekarza i jego wyborem mniejszego zła.
 
Hej dziewczyny, jak tam aktywność waszych maluchów? Moja mała zaczyna mieć juz swój własny rytm dobowy, szaleje wieczorami i nad ranem najbardziej. Aczkolwiek, wspominałam, że dopadła mnie rwa kulszowa, wczoraj cały dzień przeleżałam, dzisiaj też przerzuciłam się tylko z łóżka na kanapę :/ Mała wczoraj szalała dosłownie cały dzień, czułam ją praktycznie cały czas, no może z przerwami co godzinę, ale to i tak wydaje mi się nadaktywność. Oczywiście juz mi się włącza panika, czy wszystko jjest ok. Myślicie, że jej wzmożona aktywność moze być spowodowana moim brakiem ruchu? Nie czuję kompletnie żadnych bólów, skurczy, nic takiego.
 
reklama
No ale chyba lekarz, który Ci go przepisał wie, że jesteś w ciąży? W ulotce jest niby info, że jeśli lekarz zaleci to ok. Ja bym się jeszcze poradziła swojego ginekologa, każda taka sytuacja jest indywidualna i może przy decyzji pod uwagę brane są czynniki, o których my 'nielekarze' nie myślimy więc nie ja nie sugerowałabym się odpowiedziami z forum w takim przypadku tylko opinią lekarza i jego wyborem mniejszego zła.
Tak lekarz który mi to przepisał wie, że jestem w ciąży, natomiast Pani w aptece powiedziała że jeśli to jest dla mnie to mam tego absolutnie nie stosować... No cóż, zaczekam na wizytę i skonsultuje się że swoim lekarzem
 
Do góry