reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja rodzilam 2x na Żelaznej, z racji nadciśnienia w ciąży nie mogłam rodzić w Domu Narodzin. Ciągle mi chodzi po glowie ten Dom Narodzin, moze w tej ciąży nie będę miała nadciśnienia :-)
A ogólnie poród na Żelaznej super, jedynie z czego nie bylam zadowolona (ale tak jest wszędzie) ze szybko chcą Cię wypisać do domu. Przy drugim dziecku wypisali nas z granicznym poziomem bilirubiny, gdzie mówiłam ze pierwsze dziecko mialo bardzo dlugo zoltaczke (naswietlali go w szpitalu) a potem jak znów wzroslo to wypozyczylismy lampę do domu. Tak więc po wypisie drugiego dziecka za 2 dni poziom wzrosl do 20 i musielismy wrocic do szpitala, ale zelazna może przyjąć tylko dziecko bez matki, więc pojechalismy do św. Rodziny. Tam pobyt wspominam bardzo fajnie :-)
Tez coraz częściej myśle o żelaznej ale nie wiem czy dom narodzin . Trzymam kciuki ;*
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry