reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja też mam skierowanie od mojego lekarza na bezpłatne. Ciąża po 2 poronieniach. I w rejestracji kobieta mi powiedziała że nie ma znaczenia teraz poronienie i refundacja tego nie pokryje. Dziwne
Mega dziwne, bo ja byłam na prenatalnych w poniedziałek i nie miałam zadnych problemów
 
Wiesz kochana ja poza sennością w sumie ok . Bardzo się cieszę bo ani nudności ani nic normalnie pracuje chodzę na ćwiczenia dla kobiet w ciąży (polecam ) wiec jestem zadowolona a z tym ciągnięciem to czasami tez Mam . Trzymam kciuki za wyniki które będą oczywiście bardzo dobre i żeby już nie ciągnęły te pachwiny ;) czyli Ty tez 12 tydz ? Ja 12+2 dni , poród 10.06
Mnie to ciagna całymi dniami :( ja mam dzis 13 tydz termin na 3 czerwca
 
Dziewczyny a jak u was z rozjasnianiem i farbowaniem włosów? Jestem w 13 t. C. I planuje w końcu wybrać się do fryzjera bo nie mogę patrzyć na odrosty. Zastanawiam się czy jest to już bezpieczny czas na takie zabiegi 😉
 
reklama
Do góry