reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny dowiedziałam się że jestem w ciąży tydzień temu /dwa testy pozytywne/ i na następny dzień ginekolog potwierdził pecherzyk ciazowy na USG. Kolejna wizyta w ciągu dwóch tygodni żeby usłyszeć echo serca [emoji173] to moja pierwsza ciaza, totalna niespodzianka, jeszcze to do nas nie dotarło zastanawiam się czy warto zrobić badanie BetaHCG z krwi czy jeśli byłam już u lekarza który nie zlecił mi tego badania to nie muszę? Lekarka mówiła że na następnej wizycie jak zobaczy serduszko to wyśle mnie na wszystkie badania. Ale zastanawiam się czy to BetaHCG zrobić wcześniej dla siebie ;) pozdrawiam!
Hej [emoji846] gratulacje [emoji846]
Co do bety, to ona służy głównie do potwierdzenia ciąży , jeśli lekarz po USG Ci ja potwierdził to myślę, że robienie nie ma sensu . Dbaj o siebie i czekaj cierpliwie na kolejną wizytę [emoji846]
 
Orzeszkowamamusia, Annamariam, Liily dziękuję ♥ terminu jeszcze nie mówiła lekarka, bo ona mówiła że dopiero jak będzie serduszko to założy kartę ciazy i wgl. Wg obliczeń od ostatniej miesiączki która miałam 17 września to termin sobie obliczylam na 24 czerwca 2020 ❤ jestem taka podekscytowana, chciałabym żeby było wszystko ok bo dostałam Duphaston 2 razy dziennie na podtrzymanie (chyba tak na wszelki wypadek mi przepisała gin no i dlatego że pracuje fizycznie). Ok, bo czytałam że dzięki temu można sprawdzić czy wszystko się prawidłowo rozwija jak rośnie ta Bhcg i zastanawialam się czy trzeba i warto. Wizyta już za tydzień to może do niej poczekam. Dziękuję Wam ♥
 
Orzeszkowamamusia, Annamariam, Liily dziękuję ♥ terminu jeszcze nie mówiła lekarka, bo ona mówiła że dopiero jak będzie serduszko to założy kartę ciazy i wgl. Wg obliczeń od ostatniej miesiączki która miałam 17 września to termin sobie obliczylam na 24 czerwca 2020 ❤ jestem taka podekscytowana, chciałabym żeby było wszystko ok bo dostałam Duphaston 2 razy dziennie na podtrzymanie (chyba tak na wszelki wypadek mi przepisała gin no i dlatego że pracuje fizycznie). Ok, bo czytałam że dzięki temu można sprawdzić czy wszystko się prawidłowo rozwija jak rośnie ta Bhcg i zastanawialam się czy trzeba i warto. Wizyta już za tydzień to może do niej poczekam. Dziękuję Wam ♥
Ja bym poczekała,to tylko tydzień ;) Ja za te dwa badania zapłaciłam prawie 100 zł teraz z perspektywy czasu wolałabym coś dzeciom kupić za te pieniązki :D
 
Ja już po wizycie!!! Wszystko jest dobrze, dzidzia już ma 1.3cm, serduszko puka ładnie, wg USG 7+3 czyli o dzień do przodu. Mam się oszczędzać, lekarz powiedział że jak się będę słabiej czuć to mam leżeć i odpoczywać i nie latać na rzęsach żeby było posprzatane i ugotowane. Mam zmienić dietę na bogatsza w błonnik. Uspokoiłam się :)
 
Np i oczywiście zapomniałam o zdjęciu :p
 

Załączniki

  • IMG_20191104_151023.jpg
    IMG_20191104_151023.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 106
Ja już po wizycie!!! Wszystko jest dobrze, dzidzia już ma 1.3cm, serduszko puka ładnie, wg USG 7+3 czyli o dzień do przodu. Mam się oszczędzać, lekarz powiedział że jak się będę słabiej czuć to mam leżeć i odpoczywać i nie latać na rzęsach żeby było posprzatane i ugotowane. Mam zmienić dietę na bogatsza w błonnik. Uspokoiłam się :)
Super wieści :)
 
reklama
Ja już po wizycie!!! Wszystko jest dobrze, dzidzia już ma 1.3cm, serduszko puka ładnie, wg USG 7+3 czyli o dzień do przodu. Mam się oszczędzać, lekarz powiedział że jak się będę słabiej czuć to mam leżeć i odpoczywać i nie latać na rzęsach żeby było posprzatane i ugotowane. Mam zmienić dietę na bogatsza w błonnik. Uspokoiłam się :)
Super [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
 
Do góry