reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny pewnie pisałyście wcześniej coś więcej o sobie tylko, że ja nie doczytałam wszystkich pierwszych postów. Moglibyście napisać skąd jesteście, które Wasze dziecko, jaki zawód wykonujecie itp. jeśli chcecie oczywiście ;)
Ja mam 27 lat, pierwsza ciąża, więcej info na grupie otwartej jakoś ciężko mi napisać.
 
reklama
Paulina mam 27 lat. To moja druga ciąża z pierwszej mam 2 latka Franusia[emoji4]
Z wykształcenia księgowa
Od 3 lat mężatka
Jestem z okolic Katowic
 
Ja mam 32 lata synek wczoraj skończył 5 latek. Jestem z woj. Dolnośląskiego, 5 lat po ślubie pracuje w branży automotiv

Dziś zjadłam u cioci 3 rodzaje sałatek warzywną, śledziową i selerową, białą kiełbasę, gałąbka, bigos, [emoji12][emoji12][emoji849][emoji849][emoji849][emoji19]dopycham teraz colą [emoji3064]....tragedia spodnie mi się nie dość że nie dopinają to z tyłka zjeżdżają ....a jutro znów u nas na ur.imprezie synka znów sałatki, bigos, roladki i tort[emoji38]
 
Pierwsza ciąża po paru ładnych miesiącach starań przy takich chorobach jak anemia, RZS, hashimoto. Jutro kończę 29 lat [emoji6] pochodzę z Czechowic województwo śląskie. Pracuje jako nauczyciel wspomagający do dziecka autystycznego w przedszkolu [emoji3526]
Dziewczyny pewnie pisałyście wcześniej coś więcej o sobie tylko, że ja nie doczytałam wszystkich pierwszych postów. Moglibyście napisać skąd jesteście, które Wasze dziecko, jaki zawód wykonujecie itp. jeśli chcecie oczywiście ;)
 
Uf to dobrze, że nic więcej się nie pojawiło
emoji3526.png
odpoczywaj, choć czasem jest tak że jak się leży to nic a potem się wstanie i nagle się pojawi. No ale to dlatego że musi to "wypłynąć" jeśli coś się nazbieralo. Lekarz mówił że nawet do 24-48h po może się coś pojawić. Ale oczywiście jeśli by tego było dużo to lepiej skontrolować. A tymczasem leniuchuj
emoji6.png
Dziewczyny pewnie pisałyście wcześniej coś więcej o sobie tylko, że ja nie doczytałam wszystkich pierwszych postów. Moglibyście napisać skąd jesteście, które Wasze dziecko, jaki zawód wykonujecie itp. jeśli chcecie oczywiście ;)
Jestem z okolic Częstochowy, to będzie nasza pierwsza pociecha. Zaczęliśmy starać się we wrześniu i jak to mówi mąż "złoty strzał" :D
 
Z ojcem dziecka niestety znam się krótko, bo 7 miesięcy samej znajomości, 4 miesiące wspólnego mieszkania i widzę, że jeszcze sporo zostało nam do dotarcia się, więc mam nadzieję, że jakoś się nam to wszystko uda...
Ja z moim mężem miałam prawie identycznie. 7 miesięcy związku, 5 msc wspólnego mieszkania i ciąża. Ale ciąża była chciana, synek nie jest wpadka. Ja czułam że to odpowiednia osoba wi
 
Cos mi ucielo :p

... Więc długo się nie zastanawialiśmy nad tym długo. Mam nadzieję że i u Ciebie tak będzie. Dziecko wiele zmienia w związku ale jeśli dwóm osobom na sobie zależy to też jest to niesamowicie scalające dla związku :)
 
reklama
Mam na imię Sandra, skończyłam licencjat administracji. Pochodzę z okolic Wrocławia. W grudniu wyszłam za mąż Ale z mężem jesteśmy razem 8 lat. Mam 25 lat. W ciaze udało mi się zajść za pierwszym razem. Mam trochę nadwagi i choruje na niedoczynność tarczycy. Przed ciąża wykonowylam pracę dostawczo biurowe.
 
Do góry