reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
U mnie to rodzice bracia dziadkowie bo mieszkamy w jednym domu [emoji3526] do tego teściowa i bracia męża noi oczywiście wszyscy w pracy wiedzą musiałam powiedzieć i parę najbliższych przyjaciół [emoji3526] reszta rodzinki dowie się jak już skończymy 3 miesiąc [emoji16]
Kiedy mowicie rodzinie? Kto juz wie?
My w swieta nie widzimy sie z nasza rodzina, wiec chcemy zrobic swiateczne zdjecie i im wyslac, bo bedzie wtedy chyba skonczone 14 tygodni
 
Karolina u mnie wie maz i jedna ciocia (pobiera mi krew wiec wiedziala od razu, nawet wchodzila po cichu sprawdzic wynik:D ale wie ze to tajemnica) i wie pielegniarka w szkole corki bo prosilam zeby poinformowala mnie jak bedzie ospa to spytala wprost. Nikt wiecej. Rodzinie meza nie chce mowi bo zaraz dojdzie do szwagierki a tego nie chcemy.. mojej tez sie juz wstrzymam i planujemy powiedziec w swieta chyba ze cos sie zmieni i bedzie szybciej jakas okazja. Planuje przyjaciolce powiedziec po kolejnym usg i chyba powiem kuzynce bo mnie bardzo wspierala po poronieniu, tak w ogole to jest jedyna osoba ktora chcialabym na chrzestna ale nie wiem co z tego bedzie bo u niej chyba cos sie zmienilo z wiara ale nie chcialam ruszac tego tematu bo to plotki.
 
Cześć, dziewczyny! Trochę Was już czytam, nadszedł czas, żeby się ujawnić.
Termin wg OM mam na 04.06. Ostatnie USG miałam wczoraj. Zmartwilo mnie ustąpienie mdłości od poniedziałku, więc pojechałam na wizytę do Lux Medu. Maluch ma się dobrze. Serduszko bije, ma już 2,11 cm. Plus taki, że w ramach pakietu zrobię cały ten pierwszy duży ciążowy pakiet badań.
Mam córkę z sierpnia 2015 r., jest wczesniakiem z 31 tc. Zdrowiutka. Później dopadło nas poronienie zatrzymane. Z trzeciej ciąży jest synek z października 2018 r. Teraz jestem w czwartek ciąży. Bardzo liczymy na to, że wszystko będzie tylko dobrze.
Ciąża obstawiona Clexane, Acardem i metylowanym kwasem foliowym. Trzymam kciuki za nas wszystkie!
 
Dziewczyny pewnie pisałyście wcześniej coś więcej o sobie tylko, że ja nie doczytałam wszystkich pierwszych postów. Moglibyście napisać skąd jesteście, które Wasze dziecko, jaki zawód wykonujecie itp. jeśli chcecie oczywiście ;)
 
reklama
Dziewczyny pewnie pisałyście wcześniej coś więcej o sobie tylko, że ja nie doczytałam wszystkich pierwszych postów. Moglibyście napisać skąd jesteście, które Wasze dziecko, jaki zawód wykonujecie itp. jeśli chcecie oczywiście ;)
Pierwsza ciąża, po 7 miesiącach starań [emoji3590]
Pochodzę z Ostrowa Wlkp., mieszkam w Opolu od czasów studiów. Mam rocznikowo 29 lat. Z zawodu nauczyciel terapeuta oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego. Obecnie na L4 [emoji846] No i skończyłam 9 tc.
 
Do góry