reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
To ja zmieniam temat [emoji4] mąż zabrał mnie wczoraj na zakupy i kupił mi dwie pary spodni ciążowych [emoji16] czy któraś z was już posiada takie? Do zwykłych jeszcze się zapielam ale tak na styk a w tych jak swobodnie się człowiek czuje [emoji16][emoji16]
Ja mam 3 pary, zamówiłam przez internet z H&M :) super wygodne są i fajnie leżą ;)
 
Ja narazie nie oglądam ciążowych , ale myślę popatrzeć na allegro albo Olx. Czasem trafi się niedrogo i w super stanie
No właśnie ja kupiłam od kogoś, przecież w ciąży nie zdąży się znosić tych spodni , moje w stanie idealnym a jak nowe kosztują para 129-149zl to ja za 140 zł kupiłam 3 pary :) warto poszukać na allegro używane ;)
 
Witam. Dołączę się do grona. Termin porodu wg usg mam na 2.06.
Jestem już po dwóch wizytach u ginekologa. Serduszko bijące pięknie widziałam ❤
Jest to moja druga ciąża, poprzednia zakończyła się w lutym 2019 przedwczesnym porodem w 23 tc.. I smiercia małego aniołka po najdłuższej dobie mojego życia..
Trzymajcie kciuki bo ta ciaza już wiem że będzie trudna. Jestem obstawiona lekami. I już na zwolnieniu (poprzednia ciążę pracowałam do 22 tc) Od 5 tygodnia przyjmuje dopegyt (nadciśnienie już mi sie przyplatalo) do tego zastrzyki z neoparin, Akard, luteina dwa razy dziennie, I Euthyrox 175.. do tego białko za dużo w moczu... więc badania mam zlecone. .
Pod koniec grudnia już mam zapowiedziane założenie szwu... W związku z poprzednim przedwczesnym porodem.

Spodnie ciążowe już u mnie są na porządku dziennym ;)
 
Witam. Dołączę się do grona. Termin porodu wg usg mam na 2.06.
Jestem już po dwóch wizytach u ginekologa. Serduszko bijące pięknie widziałam ❤
Jest to moja druga ciąża, poprzednia zakończyła się w lutym 2019 przedwczesnym porodem w 23 tc.. I smiercia małego aniołka po najdłuższej dobie mojego życia..
Trzymajcie kciuki bo ta ciaza już wiem że będzie trudna. Jestem obstawiona lekami. I już na zwolnieniu (poprzednia ciążę pracowałam do 22 tc) Od 5 tygodnia przyjmuje dopegyt (nadciśnienie już mi sie przyplatalo) do tego zastrzyki z neoparin, Akard, luteina dwa razy dziennie, I Euthyrox 175.. do tego białko za dużo w moczu... więc badania mam zlecone. .
Pod koniec grudnia już mam zapowiedziane założenie szwu... W związku z poprzednim przedwczesnym porodem.

Spodnie ciążowe już u mnie są na porządku dziennym ;)
Witaj Cytrynka , będzie dobrze Kochana , musi być. A znasz przyczynę przedwczesnego porodu ?
 
reklama
Do góry