reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja robie ipl w domu i ginka powiedziała ze to nie szkodzi
A to ciekawe [emoji44] W takim razie muszę dopytać, ale czytałam, że na kobietach w ciąży wiadomo doświadczeń nie przeprowadzają i nikt nie sprawdził jak może działać na płód. A że to wiązki światła, które przenikają przez skórę, to lepiej nie ryzykować.
 
reklama
Ja tez robilam w ciąży [emoji6] mogą slabiej trzymac ze wzgledu na hormony, moze oslabiac działanie kleju w jakis sposób, nie wiem jak ale po szkoleniu tez o tym sie dowiedziałam
Dziewczyny,

a czy któraś z Was przedłuża lub przedłużała rzesy w poprzednich ciążach? Bo ja mam umówiona wizytę w tym tygodniu i nie wiem czy iść. Teoretycznie mówiono mi, ze to bezpieczne, ale w internecie znalazłam różne opinie. Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie?:) tak sobie myślałam, ze jeśli nie ma ryzyka, to przedluzalabym do grudnia(do Świąt), bo potem już pewnie ciężko będzie wyleżeć.
 
Tez mam lumea [emoji16] pytalam o to bo ciekawilo mnie i pozatym wez i nie chcej skorzystać, mnie pozwoliła
A to ciekawe [emoji44] W takim razie muszę dopytać, ale czytałam, że na kobietach w ciąży wiadomo doświadczeń nie przeprowadzają i nikt nie sprawdził jak może działać na płód. A że to wiązki światła, które przenikają przez skórę, to lepiej nie ryzykować.
 
Też zapytam ginekologa we wtorek, tylko, że ja mam wykupione zabiegi z użyciem tego mocniejszego lasera. Ten, o którym mówicie to dałam mamie, bo tak niezbyt na mnie działał i nie miałam do niego cierpliwości. Chociaż nie powiem, włosy pod pachami mi ładnie zlikwidował :).
 
A co do imion, slyszalyscie może taki przesad, że jeżeli jest dane imię już w rodzinie (np. Córka kuzynki ma dane imię) to nie powinni się to dawać dziecku?
Ja tam nie wierzę w przesady, ale ktoś coś takiego powiedział i ostatnio mi się przypomniało. Wy wierzycie w przesady ?

U mojego K to notorycznie dają sobie te same imiona. I jakoś wszystko jest ok :)
 
Dziewczyny, a wiecie co z depilacją laserową? Zostały mi cztery zabiegi na nogi, zrobiłam dwa i będę musiała coś dalej wykombinować. Chyba nie można robić w ciąży, z tego co mi wiadomo (?)
Ostatnio czytalam ze niektore zabiegi kosmetyczne sa nie wskazane i byla tam wlasnie wymieniona depilacja laserowa
 
No właśnie ja też biorę pod uwagę kilka imion, które już są w rodzinie, no ale co zrobić że mi się podobają te imiona :) ja też trochę imion wybranych mam dla dziewczynki z 8 A dla chłopca z 4 gdzieś:)

Ja lubię oryginalne imiona ale nie wymyślne. Najlepiej z ładna etymologią. Rzadkie imię dużo ułatwia. Przekonałam się o tym kilka razy już, a ostatnio jak załatwiałam synowi szpital to tylko mówiłam Imię i odrazu wiedzieli o kogo chodzi to było miłe :)
 
Dziewczyny,

a czy któraś z Was przedłuża lub przedłużała rzesy w poprzednich ciążach? Bo ja mam umówiona wizytę w tym tygodniu i nie wiem czy iść. Teoretycznie mówiono mi, ze to bezpieczne, ale w internecie znalazłam różne opinie. Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie?:) tak sobie myślałam, ze jeśli nie ma ryzyka, to przedluzalabym do grudnia(do Świąt), bo potem już pewnie ciężko będzie wyleżeć.

Ja przedłużałam :) ogólnie słabiej się trzymały ale tak to luz
 
reklama
Do góry