reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Teraz znowu nic nie ma, mysle ze jak leżę i nie wstaje to to sie gromadzi i jak pojde po 3 godzinach to tego jest trochę. Brzuch troche boli ale nie jakos mega mocno. Poprostu cmi tylko. Napisze do swojej gin i zapytam jej
 
Teraz znowu nic nie ma, mysle ze jak leżę i nie wstaje to to sie gromadzi i jak pojde po 3 godzinach to tego jest trochę. Brzuch troche boli ale nie jakos mega mocno. Poprostu cmi tylko. Napisze do swojej gin i zapytam jej
Pewnie, że napisz. Fajnie, że masz taką opcję kontaktu. W takich sytuacjach niezastąpiona. I postaraj się nie denerwować.
 
Ja też tak miałam, po nocy nic nie było jak leżałam też nic dopiero jak wstawalam i lazilam to dopiero wtedy się plamienia pojawiały.
Teraz znowu nic nie ma, mysle ze jak leżę i nie wstaje to to sie gromadzi i jak pojde po 3 godzinach to tego jest trochę. Brzuch troche boli ale nie jakos mega mocno. Poprostu cmi tylko. Napisze do swojej gin i zapytam jej
 
Ja dziś tez mam jakiś najgorszy dzień ever a jutro zaczynam 10 tydzień i już myślałam ze będzie lepiej a idzie gorzej :(
Kochana, bo to ten maksymalny moment hormonalny nadchodzi, czyli 10 tc. U mnie jest 8+4, więc też zbliżam się do początku 10 i czuję się dziś po prostu fatalnie. Jestem głodna, a jak zjem, to mnie męczy i wymiotuję [emoji1785]
 
Ja dziś zaczęłam 10 tydzien ciazy,I czuje się o wiele lepiej Ale czy wy też nie możecie wytrzymać w sklepie?? Dziś ledwo co zrobiłam zakupy w Auchan.[emoji26]
 
Ja dziś tez wróciłam za zakupow ... masakra dla mnie to męczarnia, co 10 min przystanek i szukanie ławki, bo zero sił
A zapachów sto tysięcy ... no ale cóż ..
 
reklama
Co zapobiegania rozstępom to ja od kilku tygodni smarowałam się olejkiem ze słodkich migdałów nacomi (pewnie do niego wroce) po kąpieli a rano albo w ciągu dnia używam masła do ciała tej samej firmy(polecam fajnie nawilżają). Niestety juz mi sie koncza ale wlasnie kupilam oliwke babydream i palmers dla przetestowania. Tez zwracam uwagę na składy. Dla dziecka też bede kupowac kosmetyki np. z hipp maja dobre i krotkie sklady. Sam olejek ze slodkich migdalow tez bede stosowac. A olejków typu bambino czy johnson baby ja bym nie używała ale to jest tylko moje zdanie:)
Ja lubię poczytać i składach kosmetyków na srokao.pl niestety Johnsona ...nie polecają ma dużo chemii. Już nawet wybrałam że dla maleństwa będę kupować HiPP i babydream
 
Do góry