reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
U nas najwygodniej byłoby, gdyby był chłopak. Syn ma duży pokój i już wymyślił kącik dla barciszka, o którym zresztą marzy, od kiedy pamiętam.
Jak będzie dziewczynka to czeka nas mały remoncik. Wiecie, mam już parkę i mi obojętnie. Ważne, że się udało!
Ja też mam parkę i właściwie było mi obojętne czy chłopiec czy dziewczynka ale przy obecnej niespodziankę to wolałabym jednak parkę.. Łatwiej by mi było ich w pokojach usadowic. Chłopcy razem a dziewczynki razem :)
 
Smarujecie już brzuszki ? ja zaczęłam choć wiem że jest wcześnie - ale mam sprawdzoną oliwkę z pierwszej ciąży i byłam z niej mega zadowolona babydream [emoji3531]tania naturalna i bardzo pomocna nie miałam żadnych problemów ze skórą mimo tak wielgachnego brzuchola
IMG_20141028_232246.jpeg
 
U mnie też pierwsza ciąża. Mogę zapytać jaka masz wagę wyjściową? U mnie 51 i od lat mam taką wagę i ciekawi mnie jak to będzie później [emoji16]
Nie martw się ja przed pierwszą ciąża ważyłam. 52 kg w ciąży przytyłam 10 i praktycznie w miesiąc po porodzie wszystko zeszło. Teraz startuje z 55kg i wiem że jak je się normalnie to nic nie grozi :)
 
Smarujecie już brzuszki ? ja zaczęłam choć wiem że jest wcześnie - ale mam sprawdzoną oliwkę z pierwszej ciąży i byłam z niej mega zadowolona babydream [emoji3531]tania naturalna i bardzo pomocna nie miałam żadnych problemów ze skórą mimo tak wielgachnego brzuchola Zobacz załącznik 1038450
Też ja mam, ale smarowalam dopiero kilka razy. Musi wejść w nawyk [emoji2] Czytałam, że najlepiej smarować też boczki, ból pleców, piersi, uda.
 
Ja w pierwszej ciąży startowałam z 51 przytyłam 16kg ale po samym porodzie zeszło 10kg ! A przy karmieniu piersią szybko wróciłam do wagi. Teraz 5 lat później startuje z 62 kg.
 
reklama
Do góry