reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Damy radę! Ja zbliżam się do czterdziechy i też momentami jestem przerażona. Staram się o tym nie myśleć. Grunt pozytywne nastawienie!
oglądając wasze zdjęcia przypomniało mi się jaki ten brzuch faktycznie jest duży na końcu [emoji33][emoji33] zapomniałam już [emoji15][emoji15]
jak ja dam radę ?? , jak ja już stara jestem [emoji1787][emoji1787] i kręgosłup to mnie boli codziennie od normalnego funkcjonowania, a tu jeszcze taka niespodzianka z przodu ... o czym ja myślałam [emoji2957][emoji2957]
 
reklama
oglądając wasze zdjęcia przypomniało mi się jaki ten brzuch faktycznie jest duży na końcu [emoji33][emoji33] zapomniałam już [emoji15][emoji15]
jak ja dam radę ?? , jak ja już stara jestem [emoji1787][emoji1787] i kręgosłup to mnie boli codziennie od normalnego funkcjonowania, a tu jeszcze taka niespodzianka z przodu ... o czym ja myślałam [emoji2957][emoji2957]
Ehh wyobraź sobie jaki ja będę miała na końcu!!

Ja startuje z waga 63 ale jakoś w ogóle się nie przejmuje, bo jak pomyślę o tym że będę musiała zapanowac i wykarmic Twinsy to widzę te kg lecace w dół
 
Witam! Ja w dwóch ciążach miałam znaczące przesunięcie owu. Zawsze trzymaliśmy się terminu z usg. To jest cud natury! Będzie dobrze!
Karmienie nie ma nic do rozwoju, tak mówił mój ginekolog, gdy zaszłam w drugą ciążę (pierwszy cykl po połogu). Córeczka rozwijała się bardzo dobrze, niczego jej nie brakowało. Jest wcześniakiem, ale to tylko przez pępowinę.
Trzymaj się i same pozytywne myśli!
no ja właśnie w 2 ciążach co do dnia miałam z om i z usg i poród w terminie...
od maja od kiedy wróciły miesiączki są takie jak zawsze - 27/28 dni. Nigdy w życiu nie miałam cyklu powyżej 30 dni...
Wszystkie objawy owulacji były wtedy kiedy być powinna...Potem nie. i nie było współżycia...Błąd pomiaru też raczej nie wchodzi w grę...

Czuję się jak tykająca bomba...
 
reklama
Super wyglądasz
Też mam te skarpetki, ja w smyku kupiłam :)
Ja też w Smyku. W pierwszym założeniu miały być buciki, ale nic ładnego malutkiego nie było. A posłużyły mi one do... Jak widać na zdjęciu [emoji2]
IMG_20190924_105206.jpeg
 
Do góry