reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

U mnie to samo. Mamy wielką listę imion. Każdy wpisał swoje ulubione. Moje dzieciaki dały takie propozycje, że za głowę się można złapać. Mąż się śmieje, że to on idzie do urzędu, więc luz.
Ostatnio myślimy o imieniu Szymon, ale mam wrażenie, że będzie dziewczynka.
Hej!!
Nooo rosną Wam już te brzuszki powiem Wam szczerze że mi też odskoczyl.
Co do noszenia. Ja pamiętam jak byłam w drugiej ciąży to córka miała niecałe 2 latka i napewno ja podnosiłam. Ale starałam się robić to bardzo rzadko. Teraz za to mam pełny luz, dzieci są na tyle duże że naprawdę starają się pomagać. Ostatnio słuchałam ich rozmowy "proszę wyjdź z mojego pokoju, potrzebuję samotności. Niedługo będziemy musieli mieć pokój razem i trzeba będzie to przetrwać"
Co do imion - u mnie to podwójna MASAKRA. Nie mam pojęcia, to co mi się podoba to innym się nie podoba i ogólnie ciężko z tym. Za to mogę Wam polecić imię - Miłosz (Misio, Miłko, Mosiek, Miłoszek, Milo). Mój syn ma cudowny charakter i jest bardzo inteligentny. :)
 
reklama
Ale Ty jesteś szczuplutka, zazdroszczę!
Dla porównania 4 i 8 tydzień. W zasadzie wielkiej różnicy nie ma póki co. Ja ogólnie uwielbiam robić zdjęcia, mam fioła na tym punkcie, podobnie jak wszelkich gadżetów. I nawet mojemu powiedziałam o ciąży w taki sposób, że dostał pudełeczko w kształcie serca, a w środku skarpetki widoczne na zdjęciu i pozytywny test [emoji846]
Zobacz załącznik 1038431Zobacz załącznik 1038432
 
Ja w pierwszej ciąży robiłam sobie zdjęcia co 2 tyg i super kolaż wyszedł, wywolalam, i jest pierwszym zdjęciem w albumie mojego synka :)
Super, pokażesz jak to wygląda?

Jak brzuch zacznie szybciej rosnąć to możliwe, że też będę robić co 2 tygodnie. Na razie nie ma sensu, bo nawet miesiac to w brzuchu u mnie właściwie żadna różnica.
 
Ale Ty jesteś szczuplutka, zazdroszczę!
Od zawsze taka byłam i powiem szczerze, że to był mój kompleks. Po tabletkach antykoncepcyjnych zaczęłam tyć, ale po odstawieniu raczej wróciło wszystko do normy. Teraz mam też spadek wagi 3 kg, więc pewnie dlatego tak wyglądam. Latem było więcej tłuszczyku [emoji2] No i to moja 1 ciąża, więc to też pewnie robi swoje.
 
Witam się z Wami. Mam nadzieję że trochę tu zostanę...
Mam pytanie na szybko
Potrzebuję pocieszających historii...albo trzeźwego spojrzenia...

Czy któraś z Was miała tydzień różnicy w tygodniach ciąży wg om a wg usg przy reguralnych miesiączkach? Jestem na 99% pewna że ta różnica nie wynika z przesunięcia owu. Co prawda nie byłam na monitoringu ale po objawach +/_ 1 czy 2 dni wiem kiedy raczej była. Wiem też Kiedy było prawdopodobne zagnieżdżenie... A nawet jak się owu przesunęła to wątpię żeby plemniki przeżyły 7 dni (przy staraniach o drugą ciążę musieliśmy korzystać z iui m.in.z uwagi na słabsze nasienie)

Jeśli była różnica to z czego wynikała? Czy u którejś z Was oznaczało to nieprawidłowy rozwój płodu?

Czy możliwe jest że to że karmię wpływa na słabsze "odżywienie" zarodka?

Jest serducho, bije ale ta różnica...
wg om 7+1 z usg 5+6...
Lekarz zachowawczo na ten moment bierze dwie opcje -przesunięcie owu lub wada i nieprawidłowy rozwój zarodka...
 
U nas najwygodniej byłoby, gdyby był chłopak. Syn ma duży pokój i już wymyślił kącik dla barciszka, o którym zresztą marzy, od kiedy pamiętam.
Jak będzie dziewczynka to czeka nas mały remoncik. Wiecie, mam już parkę i mi obojętnie. Ważne, że się udało!
 
U mnie też pierwsza ciąża. Mogę zapytać jaka masz wagę wyjściową? U mnie 51 i od lat mam taką wagę i ciekawi mnie jak to będzie później [emoji16]
Od zawsze taka byłam u powiem szczerze, że to był mój kompleks. Po tabletkach antykoncepcyjnych zaczęłam tyć, ale po odstawieniu raczej wróciło wszystko do normy. Teraz mam też spadek wagi 3 kg, więc pewnie dlatego tak wyglądam. Latem było więcej tłuszczyku [emoji2] No i to moja 1 ciąża, więc to też pewnie robi swoje.
 
Powiedzcie mi chodzilyscie do fryzjera na farbowanie w czasie ciąży?? Bo dużo osób mówi zwsiw nie powinno no ale gdzie z takimi odrostami [emoji33]w święta wytrzymać [emoji16]
 
reklama
Super, pokażesz jak to wygląda?
Zdjęcia robione od kiedy mi wyszedł pozytywny test, czyli od 4 tygodnia :)
IMG_20191027_101947.jpg
 
Do góry