reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Wczoraj przeżyłam 3 zawal...
Wieczorwm mieliśmy gości i kolo 23 poszłam do wc a tam krew!! Zywo czerwna krew jak bym dostala okres tyle jej bylo. Dlugo nie myslac w telefon do pani doktor ale kto odbiera o 23 w sobotę. Sie spakowalam bo bylam gotowa na pobyt w szpitalu, sie ze bralam i z mezem pojechaliśmy na ip. Zanim doczekalam sie na przyjęcie przestała lecieć mi ta krew. Lekarz powiedział ze pewnie byl jakiś krwiak który pękł i jednorazowo sie wyróżnił. Nie wiem jak dzis, jeszcze nie wstawalam.
Z dzidzia wszystko ok, rośnie jak szalona. Powiem wam ze ja osiwieje w tej ciąży
Boże .... i weź się nie denerwuj i bądź spooojna najwaznjsze, ze wszystko ok. Czytając to zrobilo mi się gorąco!
 
Hej!!
Nooo rosną Wam już te brzuszki powiem Wam szczerze że mi też odskoczyl.
Co do noszenia. Ja pamiętam jak byłam w drugiej ciąży to córka miała niecałe 2 latka i napewno ja podnosiłam. Ale starałam się robić to bardzo rzadko. Teraz za to mam pełny luz, dzieci są na tyle duże że naprawdę starają się pomagać. Ostatnio słuchałam ich rozmowy "proszę wyjdź z mojego pokoju, potrzebuję samotności. Niedługo będziemy musieli mieć pokój razem i trzeba będzie to przetrwać"
Co do imion - u mnie to podwójna MASAKRA. Nie mam pojęcia, to co mi się podoba to innym się nie podoba i ogólnie ciężko z tym. Za to mogę Wam polecić imię - Miłosz (Misio, Miłko, Mosiek, Miłoszek, Milo). Mój syn ma cudowny charakter i jest bardzo inteligentny. :)
 
Dla porównania 4 i 8 tydzień. W zasadzie wielkiej różnicy nie ma póki co. Ja ogólnie uwielbiam robić zdjęcia, mam fioła na tym punkcie, podobnie jak wszelkich gadżetów. I nawet mojemu powiedziałam o ciąży w taki sposób, że dostał pudełeczko w kształcie serca, a w środku skarpetki widoczne na zdjęciu i pozytywny test [emoji846]
IMG-20191005-WA0017.jpeg
IMG-20191025-WA0007.jpeg
 

Załączniki

  • IMG-20191005-WA0017.jpeg
    IMG-20191005-WA0017.jpeg
    88 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG-20191025-WA0011.jpeg
    IMG-20191025-WA0011.jpeg
    81 KB · Wyświetleń: 55
Pięknie [emoji3590] co ile będziesz robiła takie zdjęcia? Mi się podobają także zdjęcia z mężem obok, fajna pamiątka. I się tak zastanawiam czy od 10tc nie robić takich zdjęć
Chciałam robić pod koniec każdego miesiąca. Na razie mam 4 i 8 tc [emoji846] Z mężem fajna opcja tylko kto to zdjęcie zrobi? [emoji2] Ja takie ujęcia chciałam żeby potem zestawić w jeden kolaż aby widoczna była różnica. Z moim będę robiła zdjęcia jak już brzuch będzie widoczny bardziej [emoji307]
 
reklama
Do góry