reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Byłam na pierwszej wizycie za wcześnie to był początek 4 tyg. Kazał przyjść 12 paź. I wtedy jak było widać serduszko założył kartę i wpisał skierowanie na badania :)
U mnie już bije serduszko, a powiedziała że kartę założymy jak te badania jej dostarcze. Na kontrolę idę 30 może będę już miała wszystkie wyniki i dowiem się czy ten krwiak się wchlonal :)
 
Ja miałam okres 14.09 ostatni i już na USG dziś pęcherzyk był. Może przesunęła Ci się owulacja albo cykle długie hmmm? Idziemy prawie równo [emoji1]

[emoji50] to dzwonię jutro się zapisać [emoji846] mam nadzieje że ta słaba kreska to faktycznie ciąża [emoji846] chociaż przy pierwszej ciąży też miałam taka słaba kreskę i myślałam że nie udało się a tu jednak jest już 2 latek [emoji846] cykle mam raczej co 30 dni.


Aaa i najważniejsze na kiedy ginekolog dał Ci termin porodu ?
 
Hej dziewczyny [emoji846] Ja dzisiaj byłam na 2 wizycie, według ostatniej miesiączki to już prawie miał wybić 8 tydzień, a wg USG jest 7 tc. No więc termin też się przesunął z końca maja na 3.06. Serduszko znów dziś widziałam [emoji8] Dostałam skierowanie na badania, położna założyła mi kartę ciąży no i kolejna wizyta za 3 tygodnie.

Jedynie zmartwil mnie, bo mam torbiel na jajniku. Ponoć to częste w ciąży... A najdziwniejsze, że na wizycie tydzień temu, kiedy byłam u kogoś innego, nic nie mówiono o torbieli.
IMG_20191016_103604.jpeg
 
Hej dziewczyny [emoji846] Ja dzisiaj byłam na 2 wizycie, według ostatniej miesiączki to już prawie miał wybić 8 tydzień, a wg USG jest 7 tc. No więc termin też się przesunął z końca maja na 3.06. Serduszko znów dziś widziałam [emoji8] Dostałam skierowanie na badania, położna założyła mi kartę ciąży no i kolejna wizyta za 3 tygodnie.

Jedynie zmartwil mnie, bo mam torbiel na jajniku. Ponoć to częste w ciąży... A najdziwniejsze, że na wizycie tydzień temu, kiedy byłam u kogoś innego, nic nie mówiono o torbieli.

cudna Plamka
1571247471701.png
to chyba dobrze z tym czerwcem, chciałaś się załapać i dzidziuś postanowił Ci w tym pomóc :) Słyszałam o torbielach i krwiakach które pojawiają się we wczesnej ciąży. Może to przez to, ze wszystko wtedy tak intensywnie pracuje. Czy lekarz powiedział co z nią dalej? Jest do wchłoniecia?
 
[emoji50] to dzwonię jutro się zapisać [emoji846] mam nadzieje że ta słaba kreska to faktycznie ciąża [emoji846] chociaż przy pierwszej ciąży też miałam taka słaba kreskę i myślałam że nie udało się a tu jednak jest już 2 latek [emoji846] cykle mam raczej co 30 dni.


Aaa i najważniejsze na kiedy ginekolog dał Ci termin porodu ?
Na 20.06.2020. ja bym się umówiła na twoim miejscu za tydzien-dwa. Bo u mnie dziś tylko mała kropka była, także mam nadzieję że za półtora tygodnia będzie już może serduszko.

Kochana ja też miałam na początku bardzo słaba kreskę. W dniu spodziewanej miesiączki miałam taką aby aby. A poprzednia słaba kreska za miesiąc kończy 4 lata i smacznie już sobie śpi :D
 
reklama
cudna Plamka Zobacz załącznik 1034616 to chyba dobrze z tym czerwcem, chciałaś się załapać i dzidziuś postanowił Ci w tym pomóc :) Słyszałam o torbielach i krwiakach które pojawiają się we wczesnej ciąży. Może to przez to, ze wszystko wtedy tak intensywnie pracuje. Czy lekarz powiedział co z nią dalej? Jest do wchłoniecia?
Dokładnie, dzidziuś już ze mną współpracuje [emoji2][emoji3590]

Powiedział, że to nic groźnego, na razie do obserwacji. Mam nadzieję, że się wchłonie zamiast rosnąć.
 
Do góry