reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Pewnie że trzeba poczekać [emoji3526] może jeszcze pojawi się jakaś nowa Mama [emoji3526] a terminami nie ma co się przejmować bo to różnie może być i na pewno będą i przedterminem maluszki i po terminie [emoji3526] najpewniejsze czerwcowki to chyba te z polowy miesiąca [emoji3526]
 
reklama
Zaczekajmy aż dołącza wszystkie czerwcowe mamy [emoji846] Kurcze, a co jeśli się okaże, że będę jednak majowa?? [emoji2] Bo różnie pokazują kalkulatory koniec maja/początek czerwca. Jedna gin powiedziała, że termin 1.06 [emoji2]

Ja mam tak samo ;) ale to fajnie, bo w ostaniej grupie wrześniowej dziewczyny zaczęły rodzic pod koniec sierpnia w sumie już od 18.08 ( wrzesniowki ) to ja rodząc 25.09 Byłam na szarym końcu i niektóre już miały miesięczniaka w domu a ja dopiero rodziłam :)
Teraz będzie na odwrót :)
 
Ja mam tak samo ;) ale to fajnie, bo w ostaniej grupie wrześniowej dziewczyny zaczęły rodzic pod koniec sierpnia w sumie już od 18.08 ( wrzesniowki ) to ja rodząc 25.09 Byłam na szarym końcu i niektóre już miały miesięczniaka w domu a ja dopiero rodziłam :)
Teraz będzie na odwrót :)
Dokładnie [emoji3590]

Kurcze ja jednak wolałabym zahaczyć o czerwiec, bo wtedy mam szansę na wypłatę ubezpieczenia [emoji2] Chociaż wątpię, że się uda. Zresztą, najważniejsze aby maluszek był zdrowy!
 
Cześć dziewczyny, miałam iść na wizytę za 2 tyg. Dopiero, siebie dzisiaj bo zaczęłam trochę krwawic ;( , mam nadzieję że to nic poważnego
 
Cześć dziewczyny, miałam iść na wizytę za 2 tyg. Dopiero, siebie dzisiaj bo zaczęłam trochę krwawic ;( , mam nadzieję że to nic poważnego
O jejku, mam nadzieję że to nic poważnego. U mnie w poprzedniej ciąży często krwawilam bo pękały naczynka i dwa krwiaki. Nie zagrażały maleństwu, ale strachu co nie miara. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, daj koniecznie znać po wizycie!
 
reklama
O jejku, mam nadzieję że to nic poważnego. U mnie w poprzedniej ciąży często krwawilam bo pękały naczynka i dwa krwiaki. Nie zagrażały maleństwu, ale strachu co nie miara. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, daj koniecznie znać po wizycie!
Pewnie dam znać, wizyta dopiero o 18. Do tego boli mnie brzuch mniej więcejw okolicach jajnika. Zobaczymy co powie po wizycie bo wygląda to tak jak zawsze początek okresu wyglądał.
 
Do góry