reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Pewnie dam znać, wizyta dopiero o 18. Do tego boli mnie brzuch mniej więcejw okolicach jajnika. Zobaczymy co powie po wizycie bo wygląda to tak jak zawsze początek okresu wyglądał.
Trzymam kciuki, ŻEBY TO BYŁO tylko naczynko.
Ja też się niezbyt czuję. I tak mnie swędzą cycki, że szok [emoji44] Nie wspominam o ich bólu. No i pojawiły się żyłki.
Mnie też wyszły już żyłki i cycki zaczęły bolec. Dziwnie się z tym czuję, bo nigdy mnie piersi nie bolały, ale mam nadzieję, że to dobry znak. Odstawilam białe pieczywo i cebule i wzdęcia przeszłyczuje się 3 kilo lżejsza hehe.
 
reklama
Lec do jakiegoś lekarza, kazdy cie przyjmie odrazu, ja jak zaczęłam plamic w pierwszej ciazy to tylko powiedziałam o co chodzi na recepcji i zaraz siedzialam u lekarza
Cześć dziewczyny, miałam iść na wizytę za 2 tyg. Dopiero, siebie dzisiaj bo zaczęłam trochę krwawic ;( , mam nadzieję że to nic poważnego
 
Dziewczyny jakie macie sposoby na mdłosci ??
I kto je nazwał PORANNYMI ?! Chyba facet!
Napar z imbiru, sucharki, chrupki kukurydziane, migdały. Jeść często małe porcje, nie dopuszczać do uczucia głodu. Koniec pomysłów. Czasem nie działa nic [emoji3525]

Ma któraś z Was zawroty głowy? Ja dziś odczuwam, a zaraz trzeba wychodzić do pracy...
 
reklama

 

Załączniki

  • 20191015_112945.jpeg
    20191015_112945.jpeg
    35,8 KB · Wyświetleń: 215
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry