reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Też czytałam że USG nie jest szkodliwe, w ciąży z synkiem co chwilę miałam plamienia, a dwa razy krwotoki, często leżałam w szpitalu i potrafili co drugi dzień robić USG a zdarzało się że i musieli codziennie. I nie usłyszałam nic o szkodliwości. Może uda Ci się znaleźć kogoś jeszcze aby uspokoił Twoje obawy i wszystko wyjaśnił.

A co do serduszkowania to nie mogę się oprzeć, choć potem mam trochę "schizy" że mogliśmy zaszkodzic fasolce...

Eh moje hormony chyba buzują...kąpałam sie i tak sobie rozmyślałam i wiecie co poryczalam się [emoji85] poryczalam się na myśl o tym że jakbym musiała iść do szpitala albo syn by dostał jakas zakaźną chorobę (typu ospa itp) to musialabym się z nim rozstać na jakis czas, a.przeciez nie wytłumaczy się dwulatkowi dlaczego Mamy nie ma [emoji32] no szaleje [emoji43][emoji23]
A o czasie porodu to już nawet nie wspomnę [emoji85]
W poprzedniej ciąży już trzy tygodnie przed musiałam iść do szpitala bo nadciśnienia dostałam i małowodzie [emoji3525]
 
reklama
Jeżeli chodzi o libido to mi spadło, ja się po prostu zablokowałam psychicznie po tym poronieniu ostatnim chyba, męża nosi, ale sam powiedział, że poczeka do wizyty, ale niewiem czy ja się później odblokuje, czas pokaże
 
Dziewczyny czy później planujecie zmienić wątek na prywatny?
Ja jestem za [emoji3526] na poprzedniej grupie na której byłam jak już było stałe grono dziewczyn to grupa została zamknięta i dzieliliśmy się dużą ilością zdjęć czy to USG czy nawet brzuszka jak rośniemy [emoji3526] a potem pojawiły się też zdjęcia malenstw [emoji3526]
Potem też powstała zamknięta grupa na FB bo większości tam było wygodniej, teraz to nawet są filmiki jak maluchy są rozgadane [emoji3526]
 
Ja jestem za [emoji3526] na poprzedniej grupie na której byłam jak już było stałe grono dziewczyn to grupa została zamknięta i dzieliliśmy się dużą ilością zdjęć czy to USG czy nawet brzuszka jak rośniemy [emoji3526] a potem pojawiły się też zdjęcia malenstw [emoji3526]
Potem też powstała zamknięta grupa na FB bo większości tam było wygodniej, teraz to nawet są filmiki jak maluchy są rozgadane [emoji3526]
Super sprawa [emoji3590][emoji177][emoji3590]
 
Zaczekajmy aż dołącza wszystkie czerwcowe mamy [emoji846] Kurcze, a co jeśli się okaże, że będę jednak majowa?? [emoji2] Bo różnie pokazują kalkulatory koniec maja/początek czerwca. Jedna gin powiedziała, że termin 1.06 [emoji2]
 
Zaczekajmy aż dołącza wszystkie czerwcowe mamy [emoji846] Kurcze, a co jeśli się okaże, że będę jednak majowa?? [emoji2] Bo różnie pokazują kalkulatory koniec maja/początek czerwca. Jedna gin powiedziała, że termin 1.06 [emoji2]
Też sie zastanawiam :D ja mam na 2.06 - jutro wizyta także czekam z niecierpliwością :)
 
reklama
Do góry