reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Witam wszystkie nowe mamy :)

melduję się po wizycie :) lekarz uparł się że i tak zrobi mi usg ;) i o dziwo był widoczny już pęcherzyk także super :) za tydzień mam kolejną wizytę - powinien być widoczny dzidziuś, a za dwa tyg - serduszko :) to będą najdłuższe dwa tygodnie czekania ever :rofl2:

Extra! Chwal się pęcherzykiem [emoji170]
 
reklama
Ja mam wizytę dopiero 18.10.2019 :( Chyba oszaleje do tego czasu.. choć sama przez telefon mówiłam przy zapisywaniu, ze chce dopiero wtedy, gdy będzie na pewno wszystko widac, a teraz żałuję, ze sie wcześniej nie zapisałam :(
Czekanie do pierwszego usg z bijącym serduszkiem jest najgorsze, później już ciąża przeleci..
Choć nie wIem czy nie pójdę wcześniej ze względu na infekcje jakąś, trwającą juz 4dzien :/ Smaruje roznymi maściami, iladian itd i nic nie pomaga :( Przy pierwszej ciazy z coreczka cala ciaze miałam problem z infekcjami :/
ja bym na Twoim miejscu poszła wcześniej a pałeczkami kwasu mlekowego próbowałaś ? W sensie lavtovaginal albo invag. Mi osobie bardziej invag pomaga. Ale ostatnio nie było i profilaktycznie biorę lavtovaginal, w ciąży się niestety infekcje bardzo lubią przyczepiac
 
Wow duzo masz tego urlopu , ale to jest zaległy też który cię nazbierał podczas ciąży i macierzyńskiego ? Bo dobrze kojarzę ,że Twój maluszek ma roczek ?

Tak. Ja ciąży byłam od samego początku na urlopie 20.12 miałam OM, szefowej pow o ciąży to mnie zjechał, ze jak kobieta 30 lat może sobie tak życie marnować zamiast skupiać się na karierze. Także jak się domyślcie nie spieszyło mi się do tej pracy już :)
 
Hej dziewczyny:) ja też się witam:) ostatni okres miałam 24 sierpnia, planuje iść do lekarza 11.10. Jak myślicie będzie już coś widać?

pójdziemy tego samego dnia :) super :) oby oba serrduszka już wtedy mocno biły!

Ja miałam 20.08 czyli równy tydzień przed i równy tydzień przed też mam wizytę. Również mam nieregularne cykle i nie wiem czy ciąża nie będzie późniejsza ,ale muszę sprawdzić czy jest wszystko dobrze zagniezdzone

hej, to Ty chyba masz jednak termin na maj a nie czerwiec? :)
 
Ostatnia edycja:
Extra! Chwal się pęcherzykiem [emoji170]

moje maleństwo :)

a 001-001.jpg


sorry za włos na skanerze :D
 
pójdziemy tego samego dnia :) super :) oby oba serrduszka już wtedy mocno biły!



hej, to Ty chyba masz jednak termin na maj a nie czerwiec? :)
Z kalkulatora internetowego wychodzi mi 27-31 maj ciężko obliczyc bo mam nieregularne cykle , zobaczymy na USG. Trochę się martwię bo w zeszłym tyg jak miałam ranki to mnie strasznie piekła zgaga a teraz tak nie mam , tylko że od rana śpię po nocy , piersi mnie nadal bolą na szczęście i mam szarpania w brzuchu jak szybciej wstanę. Coz.musze myśleć pozytywnie bo zwariuje ,ale też boje się kolejnego rozczarowania. Ale jak coś wyjdzie na USG to na pewno się podzielę zdjęciem ;) p.s moze być tak ,że ciąża będzie młodsza i przesunie mi się na czerwiec , ale i tak prędzej urodzę wcześniej niż w terminie albo po. Zwłaszcza ,że ja leżałam w szpitalu w poprzedniej ciąży z powodu skracania szyjki i później ogólnie musiałam leżeć , mialam pessar. A teraz gin jeszcze zanim zaszłam w ciążę powiedziała ,że nie wyklucza ,ze założą mi profilaktycznie szewek wcześniej jak już miałam takie " przygody" mi od strony dziecka robiło się rozwarcie w 30 tyg już.plus oczywiście skracała mi się szyjka. Jak byłam w 30 tyg na USG to lekarz mi robił z 40 Minut USG to takie 3 trymestru i w ciągu tych 40 minut szyjka mi się skróciła kilka milimetrów . I od razu skierowanie do szpitala
 
Ostatnia edycja:
Ja tez bym już chciała wiedzieć cokolwiek, ciagle się stresuje :( beta przyrasta ale wiadomo, ze różnie to bywa a najbardziej stresuje brak objawów. W pierwszej ciąży tez
ja bym na Twoim miejscu poszła wcześniej a pałeczkami kwasu mlekowego próbowałaś ? W sensie lavtovaginal albo invag. Mi osobie bardziej invag pomaga. Ale ostatnio nie było i profilaktycznie biorę lavtovaginal, w ciąży się niestety infekcje bardzo lubią przyczepiac
Nie probowalam jeszcze, ale teraz na pewno spróbuję, bo nic nie chce działać.
Co do ginekologa, to zapisalam sie jeszcze do jednego, ale prywatnie, na 11.10.2019, więc na ten dzień jest nas więcej. Zaczynamy odliczanie :)
Jutro zrobię drugi raz ta bete, zeby zobaczyć czy ładnie przyrasta i bede spokojniejsza.
 
reklama
Do góry