reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
To chyba na NFZ maja takie wymogi bo prywatni lekarze to nic nie wymagają :D ja się chyba nie doczekam tej środy :D macie w planach iść na zwolnienie chorobowe ? Czy będziecie pracować ?

Ja jestem na zaległym urlopie. Mam go do 6.12 i mam zamiar później iść na zwolnienie a może nawet zaraz po genetycznych pod koniec listopada. Nie opłaca mi się wracać do pracy
 
Jestem na takim zarządzaniu produkcji,np puszczam zlecenia , zamawiam komponenty , raportuje czas pracy itp. dużo liczenia generalnie. Lubię ogólnie swoją pracę ,ale mam system 3 zmianowy, dojeżdżam do pracy godzinę i człowiek taki zakręcony chodzi wiecznie na 3 zmiany. Dziękuję bardzo za odpowiedź dziewczyny w sprawie tych dokumentów i tak będę musiała pojechać do innego miasta złożyć wniosek , ale nie chciałabym się wracać , zwłaszcza ,że i tak nigdzie nie mam tego dokumentu. U mnie obok jest remont i nie mogę się wyspac ,wczoraj spałam 4 godziny i teraz to samo , a dziś znowu idę na noc ;/ Ja chyba pójdę na zwolnienie , po moich stratach,nie ma co ryzykować , i już mi się ciągle siku chce i skurcze mnie łapią w łydkach ,że wysiedzieć nie mogę . Dobrze ,że dziś ostatnia nocka bo juz wykończona jestem. Boje się tylko ,że pójdę na zwolnienie,wszyscy się dowiedzą a zaraz będzie coś nie tak znowu i znowu będę musiała wrocic.w pracy dużo osób zna moją historię.

W ciąży nawet już nie będziesz mogła pracować zmianowo a tym bardziej w nocy czyli masz jak najbardziej wskazane zwolnienie
 
Ja do lekarza idę 09.10 dopiero :) dzisiaj wieczorem odbieram betę
Miałam iść w pon ale stwierdziłam że za wcześnie
Ja idę we wtorek do lekarza, miałam iść wczoraj ale lekarka miała duże opóźnienie(okolo 1,5h i to prywatnie) i stwierdziłam że nie będę czekać.
Daj znać jak beta wyszła
 
Ja jestem na zaległym urlopie. Mam go do 6.12 i mam zamiar później iść na zwolnienie a może nawet zaraz po genetycznych pod koniec listopada. Nie opłaca mi się wracać do pracy
Wow duzo masz tego urlopu , ale to jest zaległy też który cię nazbierał podczas ciąży i macierzyńskiego ? Bo dobrze kojarzę ,że Twój maluszek ma roczek ?
 
melduję się po wizycie :) lekarz uparł się że i tak zrobi mi usg ;) i o dziwo był widoczny już pęcherzyk także super :) za tydzień mam kolejną wizytę - powinien być widoczny dzidziuś, a za dwa tyg - serduszko :) to będą najdłuższe dwa tygodnie czekania ever :rofl2:
 
U mnie lekarze też ani w jednej ani w drugiej ciąży nie wymagali bety. Ja w drugiej po tym jak straciłam pierwsza robiłam sobie kilka razy na początku dla własnego spokoju. Ciekawe czy będzie mi nie dobrze w tej ciąży. W pierwszej miałam okropne mdłości ,nie mogłam nic gotować bo musiałam otwierać.okno 50 razy a jak weszłam do biedronki to czułam wszystkie zapachy wszystkich produktów i nie mogłam tego wytrzymać a w drugiej ciąży czułam się dużo lepiej tykko 2 razy miałam miłości jak wracalam z pobrania krwi i myślałam że zwymiotuje na chodniku ,ale doszłam do domu i nie zwymiotowalam. A raz zwymiotowalam jak szlam do lekarza w busie stalam cała drogę to była zima każdy w kurtkach i strasznie duszno i zdążyłam wysiąść przejść z 200 metrów i ... . I to był już jakoś 13/14 tydzień
 
reklama
Do góry