reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Widzisz niektorych rzeczy unkasz a innych nie [emoji14] ponoc pasztetu tez nie powinno sie jeść duzo, taki sklepowy to zazwyczaj zawiera wątróbkę [emoji57]
No wlasnie pasztetu w ciazy unikam. Za to nie unikam go przy UU (to taki nasz stary symbol na kp), wtedy jest czas na nadrabianie :wink: Przy UU (czyli kp) diete trzymalam ostra przez 3 miesiace, gdyz widzialam, jaki ma ona wplyw na syna. Tzn. chodzi mi tylko o wzdecia, bo to, ze pupa byla czerowna po truskawkach juz mnie od truskawek nie powstrzymywalo :-p
 
reklama
Wbrew pozorom wcale to nie jest trudne [emoji14]
Ja zaczynalam z przepisow i filmikow od tego pana[emoji14]

Edit widze ze poprzedni link nie wchodził to jeszcze raz spróbuję

Kaamilaaa, Judyta26, w takim razie zrobię na pewno!
Edytowalam poprzedni post bo strona nie wchodzila, sprawdz czy ci wchodzi [emoji14]
I szczerze polecam przepisy od tego pana [emoji6]
 
kochana ryzyko będzie nas przesladowac caly czas i tego nie unikniemy. wiadomo sa rzeczy ktorych kategorycznie nie wolno i tez do tego sie stosuje. ja znowu popadalam w paranoje bo wydawalo mi sie ze mam zle wyniki badan morfologia mocz itp co oczywiscie bylo bezpodstawne bo sie na tym nie znam. moja rodzina czasem ma dosc bo moja panika zle wplywa na wszystkich wiec postanowilam troszke odpuscic bo szkodze swojemu dziecku. oczywiscie nie sadze ze u Ciebie tak jest. kazdy ma prawo do swojego zdania jesli tak uwazasz i z tym Ci dobrze to jest najwazniejsze. Spokoj Twój i Twojego malenstwa [emoji4]
ps. ja lubilam wypic z mezem winko wieczorkiem w sobote. skonczylo sie [emoji16]
Zgadzam sie. Nie chodzi oto, by sie stresowac ograniczeniami a co najwyzej, by dawaly one (jeli komus daja a mnie na przyklad w tym przypadku daja) pewne poczucie komfortu.
 
Czesc :) jestem wlasnie po badaniach ale moj lekarz mimo 17 tc nie chce zdradzic plci. Twierdzi ze dobrym momentem na to sa badania polowkowe. Ale ja tam wiem co widzialam i podtrzymuje ze chlopak ;) 170 g juz ! Ale to leci...
Super! Przeczucie mamusi to tez dobry sygnał no a poza tym przecież wwoje widziałaś :)
Wazne ze wszystko ok :)
 
reklama
Czesc :) jestem wlasnie po badaniach ale moj lekarz mimo 17 tc nie chce zdradzic plci. Twierdzi ze dobrym momentem na to sa badania polowkowe. Ale ja tam wiem co widzialam i podtrzymuje ze chlopak ;) 170 g juz ! Ale to leci...
Wiesz co z mojego ostatniego doświadczenia moze lepiej jak lekarz jest pewny, bo wmawiali dziewczynkę A teraz chłopiec [emoji3]
 
Do góry