reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dopadł mnie silny ból między łopatkami. Nerwobol po silnych przeżyciach. Działa jak paraliż ciężko chodzić i ręce do góry i w ogóle jakby skorupa była na plecach a jak się rusze to ból. Czy miała któraś z Was taki problem? Jak sobie z tym radzić?
Jestem teraz sama i udało mi się lyknac paracetamol
 
Dopadł mnie silny ból między łopatkami. Nerwobol po silnych przeżyciach. Działa jak paraliż ciężko chodzić i ręce do góry i w ogóle jakby skorupa była na plecach a jak się rusze to ból. Czy miała któraś z Was taki problem? Jak sobie z tym radzić?
Jestem teraz sama i udało mi się lyknac paracetamol
Ja miałam kiedyś coś podobnego tylko że zapalenie nerwu łopatkowego i domowe sposoby nie pomogły tylko leki przeciwbólowe i rozkurczowe przypisane przez lekarza. W ciąży gorsza sprawa.... jak nie przejdzie to musisz się do niego wybrać i coś Ci doradzi.
 
Dzidziolki zdrowe czuje to [emoji3] mój bobo caly czas mi tu podskakuje wiec nie może być inaczej. Twój napewno też [emoji3]tylko ciekawa jaka płeć
zazdroszczę tych podskokow bo moje malenstwo bardzo spokojne.ostatnio malo czuje laskotan. wczoraj z 2 razy i dzisiaj z 2 razy. wiec sie troszke martwie. oby fikalo jutro na usg [emoji16] ja obstawiam syna maz corke więc jutro okaze sie kto ma rację. wszystko jedno byle zdrowe bylo. to najwazniejsze [emoji4]
 
zazdroszczę tych podskokow bo moje malenstwo bardzo spokojne.ostatnio malo czuje laskotan. wczoraj z 2 razy i dzisiaj z 2 razy. wiec sie troszke martwie. oby fikalo jutro na usg [emoji16] ja obstawiam syna maz corke więc jutro okaze sie kto ma rację. wszystko jedno byle zdrowe bylo. to najwazniejsze [emoji4]
Ja mam dwóch synków A teraz niby dziewczynka ale jakoś w to nie mogę uwierzyć [emoji3]
 
reklama
16+7? A to nie liczysz 16+6 i kolejny 17+0?
To u Ciebie jutro raczej juz 18 nie 17tc [emoji57]
U mnie jutro poczatek 19 czyli 18+0 [emoji106]
Tak. Mi apka pokazuje, jurto pokaże 17+1 pewnie, nigdy się nie przyglądałam, aż tak.
Tak, tak nie wiem jak tu piszecie faktycznie jak jest z apki, czy do przodu.
Zgadza się mogę jutro, a w zasadzie dziś powiedzieć że 18 tc zaczynam.
 
Do góry