reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Sliczny masz brzuszek!
Ja sie waga nie przejmuję, tyle ze jestem przyzwyczajona do swojej wagi teraz i tak zaczynam z większa waga niz w pierwszek ciazy. Ja zwyczajnie zle sie czuje jak waze więcej niz mahiczne 55 ktore i tak juz jest duzo jak na mnie. Cale zycie byla chuda jak patyk a teraz juz tak nie jest.
 
ja tez tez ruchy dziecka sporadycznie czuje. raz sa intensywniejsze potem przez 3 dni bardzo delikatne malo wyczuwalne. za niedlugo jak nas dzieciaki będą kopac to zatesknimy za tymi delikatnymi laskotkami [emoji16]
 
Fakt, że jest 10cm ale waga to przepaść między nami. Dużo samopoczucie wpływa na nas. Jeszcze mniej ważyłas, dlatego teraz tak się czujesz. Podobnie mam ją, nigdy w życiu tyle nie ważyłam. Jeszcze z rok temu było max. 60 kg. Przeważnie 58kg.
To teraz jest dla. Mnie rewolucja. I jak myślę, że to początek to mi słabo robi.
Po pprodzie wszystko wroci do normy albo i jeszcze lepiej ;)
Ja chce wrocic do wagi 53kg, ale nie chce wygladac chudo tylkk tak normalnie :) teraz mam plan ze bede cwiczyc i wygladac super. Ciaza to nie czas na zmartwienia :) kg i tak przybedzie. Ja chce zeby mniej niz 25 kg jak w pierwszej coazy ale ile by nie bylo to i tak wiem, ze pozniem to zrzuce
 
ja tez tez ruchy dziecka sporadycznie czuje. raz sa intensywniejsze potem przez 3 dni bardzo delikatne malo wyczuwalne. za niedlugo jak nas dzieciaki będą kopac to zatesknimy za tymi delikatnymi laskotkami [emoji16]
Jeju ja tam nic nie czuję [emoji52] no i nie mogę sobie tego wyobrazić, a już 18tc. Ostatnio leżałam tak z pół godziny w bezruchu i nic.
 
reklama
Do góry