reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

dobrze nie ma spania po alkoholu [emoji16] tanczyc!!! my w pizamach. juz dawno dawno nie miałam takiego sylwestra ale czego nie robi sie dla malenstwa[emoji6]
U nas tez cala rodzinka w pizamach :) synkowi zrobilan dzien dziecka skoro nie chce spac trudno.
Ja mezowi powiedziałam, ze jak nie doczekam to może wypic sam piccolo :) nie wiem czemu ale on w tym roku nawet piwa sie nie chcial napic więc tak samo jak ja czeka na mojego szampana :)
 
reklama
U nas tez cala rodzinka w pizamach :) synkowi zrobilan dzien dziecka skoro nie chce spac trudno.
Ja mezowi powiedziałam, ze jak nie doczekam to może wypic sam piccolo :) nie wiem czemu ale on w tym roku nawet piwa sie nie chcial napic więc tak samo jak ja czeka na mojego szampana :)
moze chce towarzyszyc Tobie w "nie piciu" moj juz 2 wypil [emoji6]
 
Szczesliwego nowego roku [emoji173][emoji173]]
20181231_205646.jpeg
 
Właśnie to jest dla mnie zagadka, bo na etykiecie jest że do 0,5% a czy coś faktycznie w nim jest?  każe mężowi wypić i dmuchnąć w alkomat, ciekawe czy coś pokaże hm. Prawda też taka że nawet w ciastach, czekokadach, kefirze czy ogorkach kiszonych są śladowe ilości alkoholu, a tam tego nawet nie piszą. Ostatnio szukałam w Tesco chyba wina bez alkoholu ale nie było :(
Ostatnio przehodzilam obok cukierni i mnie zawołała:rolleyes2: i kupiłam sobie krucha babeczke z wisniami. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy po pierwszym gryzie poczulam tylko i wylacznie dosc mocny likier wisniowy:errr:
Wydaje mi sie, ze powinno byc wyraznie napisane, ze zawiera alkohol albo przynajmniej Pani powinna mnie o tym poinformowac, nieprawda?:confused:
Przeciez moglam to kupowac np. dla dziecka (bo rozumiem ze jeszcze nie widac ciazy golym okiem i nie chodze z karta ciazy przyklejona do czola).
Niby pierdola ale bardzo mnie wkurzyla ta sytuacja:angry:
 
Ostatnio przehodzilam obok cukierni i mnie zawołała:rolleyes2: i kupiłam sobie krucha babeczke z wisniami. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy po pierwszym gryzie poczulam tylko i wylacznie dosc mocny likier wisniowy:errr:
Wydaje mi sie, ze powinno byc wyraznie napisane, ze zawiera alkohol albo przynajmniej Pani powinna mnie o tym poinformowac, nieprawda?:confused:
Przeciez moglam to kupowac np. dla dziecka (bo rozumiem ze jeszcze nie widac ciazy golym okiem i nie chodze z karta ciazy przyklejona do czola).
Niby pierdola ale bardzo mnie wkurzyla ta sytuacja:angry:
Tak ja tez sie kiedys tak zrobilam. Tyle, ze nawet nie bylam w ciazy ale ja nie lubie ciastek z alkoholem. Napisane bylo babeczka z wisnia a okazalo sie ze jakas chyba w spirytusie ta wiśnia
 
reklama
Do góry