reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Zobacz załącznik 914584
Moja piękna wstydliwa pesteczka! Mamy 2,79 czyli od soboty urosła ponad 40mm prenatalne umówione na 26.11 wszystko na dzień dzisiejszy idealnie :) zła diagnoza tylko co do nerki :( jeżeli ból będzie wracał grozi mi cewnik jakiś tam w środku :( jeżeli mimo czopków będę wymiotować więcej niż 10 razy to od razu do szpitala bo pogorszy się sytuacja nerki...
Piękny maluszek :) życzę dużo zdrówka
 
reklama
Zobacz załącznik 914584
Moja piękna wstydliwa pesteczka! Mamy 2,79 czyli od soboty urosła ponad 40mm prenatalne umówione na 26.11 wszystko na dzień dzisiejszy idealnie :) zła diagnoza tylko co do nerki :( jeżeli ból będzie wracał grozi mi cewnik jakiś tam w środku :( jeżeli mimo czopków będę wymiotować więcej niż 10 razy to od razu do szpitala bo pogorszy się sytuacja nerki...
Śliczny bobas! Też mam prenatalne tego dnia dokładnie :)
 
Jestem po wizycie. Lekarka zlapala sie za glowe widzac moje siniaki, ale wszystko jest ok. Groszek ma 32 mm, 9 tydzien i 6 dni. Kolejna wizyta za miesiac.
Kulka u gory to glowka, na dole brzuszek a kropki obok glowy to raczki :)
Gratulacje :)
Melduje się po wizycie, wszystko jest ok . Żadnych krwiakow ani nic złego się nie dzieje. Maluszek rośnie jak na drożdżach. Ma już 2,41 cm :) Zobacz załącznik 914502
Gratulacje :)
Ja już po wizycie:) jak to lekarz ujął mały wioślarz:) taki ruchliwy:) za dwa tygodnie prenatalne i niestety podwyższony cukier i muszę zrobić krzywą:/Zobacz załącznik 914555
Gratulacje :)
Zobacz załącznik 914584
Moja piękna wstydliwa pesteczka! Mamy 2,79 czyli od soboty urosła ponad 40mm prenatalne umówione na 26.11 wszystko na dzień dzisiejszy idealnie :) zła diagnoza tylko co do nerki :( jeżeli ból będzie wracał grozi mi cewnik jakiś tam w środku :( jeżeli mimo czopków będę wymiotować więcej niż 10 razy to od razu do szpitala bo pogorszy się sytuacja nerki...
Ale macie piękne już dzieciaczki :) ja siedzę już w kolejce..
Co do nerki miałam zakładany ten cewnik w poprzedniej ciąży wyciągnęli 6 tyg po porodzie.. Nie przyjemne uczucie ale nie boli :)
 
reklama
@Zaskoczona2013 gratuluję dzidziutka ;) no i zdrowia jeju bidula jesteś:(

Ja dzisiaj odbębniam sukces 2 razy w kibelku na dwójce byłam. Przepraszam wrażliwych, ale miałam z tym problem chodziłam raz dziennie i ciężko się czułam :D
 
Do góry