reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A no i najwazniejsze! Jesteśmy po wizycie zarodek widoczny ma 3mm [emoji173]️ kolejne usg za 2tyg a normalna wizyta za 4tyg niestety przez poprzedni stan rzucawkowy mamy monitoring na usg co 2 tyg. Wskazane dużo lezec i odpoczywać kategorycznie zabronione dźwiganie i stres a praca odpadła ze względu na zarazki - praca w przedszkolu i czasami zdarzające się dźwiganie
 
reklama
Pracuje zaledwie drugi tydzień. Na zwolnieniu nie może dać mi wypowiedzenia. Obecne zwolnienie mam do 8.11 a później będzie kolejne bo są do tego wskazania wiec jestem spokojna
Zaskoczona nie wiem ale wydaje mi sie ze macierzynskiego nie dostaniesz ale... pewna nie jestem i zycze ci oby bylo tak jak piszesz bo teoretycznie pracodawca musi ci przedluzyc umowe do dnia porodu i... no wlasnie nie wiem co dalej ale jutro jak bede na silach zapytam kasiegowa jak to jest
 
Zaskoczona nie wiem ale wydaje mi sie ze macierzynskiego nie dostaniesz ale... pewna nie jestem i zycze ci oby bylo tak jak piszesz bo teoretycznie pracodawca musi ci przedluzyc umowe do dnia porodu i... no wlasnie nie wiem co dalej ale jutro jak bede na silach zapytam kasiegowa jak to jest

Mam info ze to i tak ZUS wypłaca macierzyński wiec podobno należy mi się jak przysłowiowa micha dla psa
 
A no i najwazniejsze! Jesteśmy po wizycie zarodek widoczny ma 3mm [emoji173]️ kolejne usg za 2tyg a normalna wizyta za 4tyg niestety przez poprzedni stan rzucawkowy mamy monitoring na usg co 2 tyg. Wskazane dużo lezec i odpoczywać kategorycznie zabronione dźwiganie i stres a praca odpadła ze względu na zarazki - praca w przedszkolu i czasami zdarzające się dźwiganie
Gratuluję to już spora fasolka[emoji4] teraz pozostali Ci odpoczywać i dbać o siebie.
 
Dzien dobry dziewczyny ja z kawą w ręku już. Szykuje się do pracy i szczerze tak mi się nie chce ze szok. Pocieszam się tylko tym że dzisiaj mam mało punktów do objechania. A w nocy chyba z 7 razy się wybudzalam. Strasznie niespokojny sen.
 
Dobra jestem dziołchy. Jak się dziś czujemy? Ja wyjatkowo wyśmienicie. Ogarnelam pomoc dla znajomej, ugotowalam, posprzatalam, z dziećmi spędziłam popołudnie i teraz jeszcze mam ochotę na spacer. Coś czuję że to cisza przed burzą.
Aj ale bym śledzia zjadla[emoji26][emoji26]
Ja pomyłam okna, ale już przy wieszaniu firanek miałam spadek mocy... Dziś sprzątanko mnie czeka, ale wszystko na spokojnie.
A spać mi się chcę popołudniami, że szok :)
 
A no i najwazniejsze! Jesteśmy po wizycie zarodek widoczny ma 3mm [emoji173]️ kolejne usg za 2tyg a normalna wizyta za 4tyg niestety przez poprzedni stan rzucawkowy mamy monitoring na usg co 2 tyg. Wskazane dużo lezec i odpoczywać kategorycznie zabronione dźwiganie i stres a praca odpadła ze względu na zarazki - praca w przedszkolu i czasami zdarzające się dźwiganie
Gratulacje:) duzo odpoczywaj i dbaj o siebie o maleństwo :) jak ja bym juz też chciała zobaczyć maleństwo ;)
 
@Madelaine701 matko kochana przypomniala mi żeby okna umyć hehehe.
Co do popołudnia ja też strasznie jestem śpiąca. Walczę z tym ale czasami się nie da i usypiam. Naszczescie potem normalnie spie w nocy. Jedynie dzisiaj jakoś niespokojnie.
 
@Madelaine701 matko kochana przypomniala mi żeby okna umyć hehehe.
Co do popołudnia ja też strasznie jestem śpiąca. Walczę z tym ale czasami się nie da i usypiam. Naszczescie potem normalnie spie w nocy. Jedynie dzisiaj jakoś niespokojnie.
Może jeszcze stres po tym pożarze u kolezanki wychodzi z Ciebie, czytałam że w sumie w ciąży też można niespokojnej spać. Ja tak miałam parę dni po teście, ale u mnie to chyba emocje bardziej byly :)
Miłego dnia w pracy:)
 
reklama
Może jeszcze stres po tym pożarze u kolezanki wychodzi z Ciebie, czytałam że w sumie w ciąży też można niespokojnej spać. Ja tak miałam parę dni po teście, ale u mnie to chyba emocje bardziej byly :)
Miłego dnia w pracy:)
No powiem ci ze tam nic nie zostało a mają 3 msc córeczkę. Teraz zmuszeni są mieszkać u jego rodzicow na jakiejs wsi zakutej dechami. A wiadomo jak się mieszka z kimś. Ale jedno jest pewne pół miasta wczoraj z drugą znajoma przewertowalismy o pomoc. Zadzwoniłam do radia, do gazety obie instytucje za darmo umieszcza dzisiaj apel. Napisałam do dwóch radnych którzy ubiegają się o prezydenturę miasta. Dodatkowo na fb rozkrecilam akcje pomocy i po południu był taki odzew że musieliśmy stanowczo napisać że koniec z ubraniami. Koleżanka znowu obdzwonila mopr, urząd Marszałkowski odnośnie zastępczego lokum, pojechała do fundacji Caritas. Wiec jesteśmy z siebie dumne.
 
Do góry