reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witam się dziewczyny, dopiero udało mi się Was nadrobić. Witam wszystkie nowe mamy i gratuluję udanych wizyt. Ja po pracy, na zakupy, odebrać moje dziewczyny, szybko obiad i do lekarza rodzinnego po skierowanie do endokrynologa (dostałam z kodem ciążowy) i na badanie krwi, teraz siedzę na zajęciach z gitary z moimi dziewczynami i nadrabiam Was:happy:
 
Przejdzie nam jak kazda skonczy 12 tydzien ;)
Ale podobno to w jaki sposob myslimy, przyciaga to, co nas spotyka. Jesli bedziemy myslec pozytywnie “u mnie wszystko bedzie super!“ to najprawdoppdobniej tak wlasnie bedzie :)
Osobiscie staram sie myslec tak: moje dziecko czuje kazdy moj smutek i stres. Dlaczego mam mu to dawac bez wyraznego powodu. Bede sie martwic, jesli cos bedzie nie tak, a nie na zapas.
Ja również postanowiłam nie martwić się na zapas. Rozumiem, że każda z nas jest inna i każda ma jakieś przeżycia i doświadczenia za soba, niemniej pozytywne myślenie jest niemal tak ważne, jak zdrowe odżywianie :) i tego się trzymam!! [emoji6] [emoji39]
 
reklama
Do góry