reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
A jak u Ciebie sytuacja?
Dziękuję, że pytasz :) Mała w 3 tyg. przybrała dość sporo, bo z 1320 skoczyła na 1900g :D Wszystko dobrze: łożysko, wody płodowe, poduszka i mała, która ułożyła się już główkowo. Ogromnie jestem zadowolona z wyników badań krwi, bo tsh wreszcie ładne ok. 1. Ale na kolejną wizytę idę już za 2 tyg, bo będzie pobierany wymaz.
I od dziś zaczęłam odczuwać jakieś chwilowe bolesności, więc chyba i mnie w końcu dopadły skurcze ;)
 
Ojej, mam nadzieję, że się nie powiększy. Ja w pierwszej ciąży chodziłam z 1,5cm rozwarciem przez 3 msc, ale dostałam leki- na pewno fenoterol, jak tylko odstawiłam to następnego dnia urodziłam. W sumie chyba bym do końca nie wiedziała, ze rodzę, bo boli partych w ogóle nie miałam, jedynie krzyżowe i tak od rana do 21 chodziłam z przeświadczeniem, ze się nie wyspalam :D dopiero siostra mnie uświadomiła że coś się dzieje, a skurcze miałam co 6 min :)
W porównaniu z środa zrobiło sie rozwarcie na opuszek i pewnie tam peklo naczynko..po za tym wszystko ok.. Dzieki ze pytasz :-*
Kurcze, ja nawet nie wiem jak duże jest dziecko... Ostatni pomiar w 29 tyg, muszę podpytać położną czy mają jakieś sposoby na określenie wagi :D
 
reklama
Dziękuję, że pytasz :) Mała w 3 tyg. przybrała dość sporo, bo z 1320 skoczyła na 1900g :D Wszystko dobrze: łożysko, wody płodowe, poduszka i mała, która ułożyła się już główkowo. Ogromnie jestem zadowolona z wyników badań krwi, bo tsh wreszcie ładne ok. 1. Ale na kolejną wizytę idę już za 2 tyg, bo będzie pobierany wymaz.
I od dziś zaczęłam odczuwać jakieś chwilowe bolesności, więc chyba i mnie w końcu dopadły skurcze ;)
Dobre wieści! Super.

A czy was też tak spojenie boli? Ja ledwo chodzę ;(
 
Do góry