reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzien dobry .Ja na spokojnie z kawusia w rece surfuje na necie.Nie pamietam kiedy mialam tyleeee wolnego az nie wiem co robic.Dzisiaj ide kochane na latwizne ,mlode ziemniaczki ,kurczak z piekarnika i coleslaw.W Kielcach piekna pogoda wieC z mala wyjde na plac zabaw przed drzemka.U starszej nocuje kolezanka wiec pewnie wstana kolo poludnia.A jak tam u was ,ktos wizytuje dzisiaj? no i najwazniejsze jak sie czujecie ?
 
reklama
Dzien dobry .Ja na spokojnie z kawusia w rece surfuje na necie.Nie pamietam kiedy mialam tyleeee wolnego az nie wiem co robic.Dzisiaj ide kochane na latwizne ,mlode ziemniaczki ,kurczak z piekarnika i coleslaw.W Kielcach piekna pogoda wieC z mala wyjde na plac zabaw przed drzemka.U starszej nocuje kolezanka wiec pewnie wstana kolo poludnia.A jak tam u was ,ktos wizytuje dzisiaj? no i najwazniejsze jak sie czujecie ?

Bardzo miło, że się odezwałaś [emoji4] Brakowało tu Ciebie. U mnie samopoczucie dobre, szykowanie wyprawki pochłania na całego a czas pędzi nie wiadomo kiedy [emoji39] Dużo spaceruje, spotykam ze znajomymi i korzystam z coraz lepszej pogody. Ja wizytę mam za tydzień.
 
Dzien dobry .Ja na spokojnie z kawusia w rece surfuje na necie.Nie pamietam kiedy mialam tyleeee wolnego az nie wiem co robic.Dzisiaj ide kochane na latwizne ,mlode ziemniaczki ,kurczak z piekarnika i coleslaw.W Kielcach piekna pogoda wieC z mala wyjde na plac zabaw przed drzemka.U starszej nocuje kolezanka wiec pewnie wstana kolo poludnia.A jak tam u was ,ktos wizytuje dzisiaj? no i najwazniejsze jak sie czujecie ?
Coleslaw najlepsza ! Uwielbiam :)
U mnie wizyta w środę:)
W zachodniopomorskim również piękna pogoda słoneczko cudne i świeże przyjemne powietrze :)
Miłego dnia Dziewczynki :) :)
 
Bardzo miło, że się odezwałaś [emoji4] Brakowało tu Ciebie. U mnie samopoczucie dobre, szykowanie wyprawki pochłania na całego a czas pędzi nie wiadomo kiedy [emoji39] Dużo spaceruje, spotykam ze znajomymi i korzystam z coraz lepszej pogody. Ja wizytę mam za tydzień.
Duzo jeszcze zostało Ci do skompletowania? Boże ale zlecialo jeszcze chwila i zaczną się pierwsze porody[emoji4]
 
Duzo jeszcze zostało Ci do skompletowania? Boże ale zlecialo jeszcze chwila i zaczną się pierwsze porody[emoji4]

Zostały mi jeszcze piżamy do szpitala dla mnie, wanienka, pranie, prasowanie i oczywiście spakowanie torby [emoji4] Plus jeszcze jedna wizyta w ikei, bo nie mieścimy się zupełnie z rzeczami. Już zaczęłam myśleć o porodzie i nie wiem zupełnie czego się spodziewać. Ale może to dobrze?
 
Zostały mi jeszcze piżamy do szpitala dla mnie, wanienka, pranie, prasowanie i oczywiście spakowanie torby [emoji4] Plus jeszcze jedna wizyta w ikei, bo nie mieścimy się zupełnie z rzeczami. Już zaczęłam myśleć o porodzie i nie wiem zupełnie czego się spodziewać. Ale może to dobrze?
Hahahaha skąd ja to znam[emoji23]Daje ci 2 tyg max i dostaniesz takie doładowanie że sama się nie bedziesz poznawać.
 
Dzien dobry .Ja na spokojnie z kawusia w rece surfuje na necie.Nie pamietam kiedy mialam tyleeee wolnego az nie wiem co robic.Dzisiaj ide kochane na latwizne ,mlode ziemniaczki ,kurczak z piekarnika i coleslaw.W Kielcach piekna pogoda wieC z mala wyjde na plac zabaw przed drzemka.U starszej nocuje kolezanka wiec pewnie wstana kolo poludnia.A jak tam u was ,ktos wizytuje dzisiaj? no i najwazniejsze jak sie czujecie ?
Witam, nie miałam przyjemności wcześniej poznać :)
Już po kawce, słońce za oknem na maxa :) A ja po mega sobotnich zakupach piorę, wieszam, prasuję i układam, piorę, wieszam ... :D I końca nie widać. Myślałam, że takie super zakupy zrobiłam, a teraz jak na spokojnie myślę to się nie obędzie bez jeszcze jednego takiego wypadu. Nic jeszcze dla siebie nie mam. Ja tak bardzo nienawidzę koszul, że stałam chyba z 15 min przed regałem z koszulami i nic nie mogłam kupić :( W spodniach chyba rodzić będę ;)
Niby jeszcze mam równe dwa miesiące, ale od tego weekendu dziewczyny zaczynam odczuwać tę ciążę.
Brzuch jakoś tak wyskoczył do przodu, że już nie da się go nie zauważyć :D
Musze się pospieszyć trochę z ta organizacją, bo już mi się coraz bardziej ... nic nie chce.
Mała rozpycha się niemiłosiernie, aż cały brzuch mi faluje.
Hormony szaleją, wczoraj sobie oglądałam jak położna kąpie noworodka, siedziałam i płakałam jak bóbr, taka wzruszona byłam :oops:
Myśl o porodzie nadal upycham, gdzieś do kąta ;)
Wizyta za dwa tygodnie, a dziś na obiad u mnie też kurczaczek z piekarnika ;)
 
reklama
Witam, nie miałam przyjemności wcześniej poznać :)
Już po kawce, słońce za oknem na maxa :) A ja po mega sobotnich zakupach piorę, wieszam, prasuję i układam, piorę, wieszam ... :D I końca nie widać. Myślałam, że takie super zakupy zrobiłam, a teraz jak na spokojnie myślę to się nie obędzie bez jeszcze jednego takiego wypadu. Nic jeszcze dla siebie nie mam. Ja tak bardzo nienawidzę koszul, że stałam chyba z 15 min przed regałem z koszulami i nic nie mogłam kupić :( W spodniach chyba rodzić będę ;)
Niby jeszcze mam równe dwa miesiące, ale od tego weekendu dziewczyny zaczynam odczuwać tę ciążę.
Brzuch jakoś tak wyskoczył do przodu, że już nie da się go nie zauważyć :D
Musze się pospieszyć trochę z ta organizacją, bo już mi się coraz bardziej ... nic nie chce.
Mała rozpycha się niemiłosiernie, aż cały brzuch mi faluje.
Hormony szaleją, wczoraj sobie oglądałam jak położna kąpie noworodka, siedziałam i płakałam jak bóbr, taka wzruszona byłam :oops:
Myśl o porodzie nadal upycham, gdzieś do kąta ;)
Wizyta za dwa tygodnie, a dziś na obiad u mnie też kurczaczek z piekarnika ;)
Witaj. Widzę u Ciebie intensywnie. Niestety z zakupami już tak jest. Wydaje nam się że mamy wszystko a jak człowiek poukłada sobie okazuje się że albo połowy brakuje albo zdecydowanie kupiliśmy za dużo. Ale pamiętam że to był ekscytujący czas zakup małych ciuszkow, butelek, kremów. W domu mam 14latke i 20-miesięczną druga corke. Ale zapach noworodka jest totalnie inny i taki wzruszający.
 
Do góry