reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
To będziesz miała co robić przy przeprowadzce [emoji4] Przeprowadzacie się do domu czy mieszkania?
Do mieszkania, my generalnie mało czasu spędzamy w domu bo ciągle gdzieś, więc doszliśmy do wniosku, że jak mamy spłacać taki duży kredyt i nie spędzać tam czasu to bez sensu ;)
 
Do mieszkania, my generalnie mało czasu spędzamy w domu bo ciągle gdzieś, więc doszliśmy do wniosku, że jak mamy spłacać taki duży kredyt i nie spędzać tam czasu to bez sensu ;)

Dla mnie też mieszkanie jest idealną opcją. Wszędzie blisko, mniej sprzątania, mniej jeżdżenia [emoji4]
 
Hej dziewczyny dajcie spokoj niema sensu i szkoda nerwowo ... Malo macie swoich zmartwien i problemow na co dzien ?? Wyluzujcie dobrze to zrobi zwlaszcza temu watkowi bo ktora mamuska nowa wejdzie zobaczy co tu sie wyprawiaja za kwasy to na wstepie podziekuje no bo po co sie pchac w takie cos... [emoji86][emoji6] takze na luzie trzeba rozkrecic i ten watek i bedzie git .. Milego wieczorku dla Was [emoji8][emoji171]

Co do wyprawki ja kupilam troche ubranek .. Mam kosz mojżesza po córeczce wozek niby mam ale nie wiem czy bede z niego kozystala ... Bo zastanawiam sie nad wozkiem rok po roku zobaczymy jak to bedzie ale postanowilam ta decyzje podjac juz jak sie Junior urodzi [emoji6][emoji39]
2019-02-18_17.37.09.jpeg
2019-02-18_17.38.39.jpeg
2019-02-18_17.39.44.jpeg
 
Jak Ci się sprawdzał kosz Mojżesza? Też planuje kupić :)
Hej dziewczyny dajcie spokoj niema sensu i szkoda nerwowo ... Malo macie swoich zmartwien i problemow na co dzien ?? Wyluzujcie dobrze to zrobi zwlaszcza temu watkowi bo ktora mamuska nowa wejdzie zobaczy co tu sie wyprawiaja za kwasy to na wstepie podziekuje no bo po co sie pchac w takie cos... [emoji86][emoji6] takze na luzie trzeba rozkrecic i ten watek i bedzie git .. Milego wieczorku dla Was [emoji8][emoji171]

Co do wyprawki ja kupilam troche ubranek .. Mam kosz mojżesza po córeczce wozek niby mam ale nie wiem czy bede z niego kozystala ... Bo zastanawiam sie nad wozkiem rok po roku zobaczymy jak to bedzie ale postanowilam ta decyzje podjac juz jak sie Junior urodzi [emoji6][emoji39]Zobacz załącznik 944132Zobacz załącznik 944134Zobacz załącznik 944135
 
reklama
Do góry