reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja też mam nadzieję, że wątek główny nabierze ożywienia i będziemy mogły tu dzielić się różnymi rzeczami, zwłaszcza że miło się rozmawia z osobami w tym samym stanie i z podobnym terminem porodu :)
 
Chyba nie ma sensu z toba dyskutowac bo wydaje mi sie ze nawet nie zrozumialas tego co napisalam.

Wystarczylo wrocic i normalnie zapytac o dostęp do wątku i bys go pewnie dostala ale po co lepiej twierdzic ze sie panoszymy...[emoji57]

Kończę temat. Lepiej nie psuc sobie dnia przez takie pierdoly [emoji57]
Ciekawa jestem tylko skad ci sie ubzduralo ze jestem "swierzakiem"[emoji57]



Spokojnych ciąż dla Was wszystkich [emoji257]
Mam wrażenie że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. No cóż..bywa. Dla mnie jesteś pamiętam jak dolaczylas. Nie ma sensu rozmawiać z Tobą. Tak masz swój świat. Ale szczekac to potrafisz heh :)
Miłego :)
 
Hej witam ponownie:)
Nie było mnie tu trochę czasu. Koniec remontu, przeprowadzka no i przez jakiś czas byłam odcięta od neta. Teraz powinnam już mieć możliwość częstego zaglądania.
Do zeszłego tygodnia nie czułam,że jestem w ciąży. A jakoś parę dni temu tak mnie wygięło do przodu,że i brzuch 2 razy większy. Płci dalej nie znamy. Prenatalne mam mega późno,bo 26 lutego i mam nadzieje,że dzidziuś nie zrobi nam psikusa. Wewnętrznie czuję,że to dziewczynka-zobaczymy czy mam intuicję. Maluch kopie jak szalony. Ostatnio tak nisko raczej-więc chyba nóżkami do dołu jest. Co do wyprawki mam ledwie zaczętą. Przez tą przeprowadzkę nie było na to czasu i głowy. A z racji tego,że mój syn ma w tym roku 10 lat-to po nim nic już mi nie zostało.
U mnie brzucha też nie było widać, a w ciągu kilku dni piłeczka [emoji4] ciekawe jaki będzie w końcówce skoro już taki duży [emoji848]
 
Przepraszam wszystkie inne dziewczyny ale napisze tu ostatni raz

Mam wrażenie że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. No cóż..bywa. Dla mnie jesteś pamiętam jak dolaczylas. Nie ma sensu rozmawiać z Tobą. Tak masz swój świat. Ale szczekac to potrafisz heh :)
Miłego :)

obrócić kota ogonem potafisz [emoji57] sama sobie przeczysz no ale spoko...tak bywa [emoji6]
A Szczekaja to psy [emoji6] minimum kultury wypadalo by miec [emoji57]

Smieszysz mnie kobieto, niby jak mozesz pamietac jak dolaczylam [emoji57] jestem tu od samego poczatku watku głównego czyli od hmmm[emoji848] września wiec jestem jedną z nielicznych ktore sa od powstania wątku [emoji57] zreszta nie ma znaczenia kto ile czasu tu jest gdy potrafi sie rozmawiac z innymi[emoji6]
 
Przepraszam wszystkie inne dziewczyny ale napisze tu ostatni raz



obrócić kota ogonem potafisz [emoji57] sama sobie przeczysz no ale spoko...tak bywa [emoji6]
A Szczekaja to psy [emoji6] minimum kultury wypadalo by miec [emoji57]

Smieszysz mnie kobieto, niby jak mozesz pamietac jak dolaczylam [emoji57] jestem tu od samego poczatku watku głównego czyli od hmmm[emoji848] września wiec jestem jedną z nielicznych ktore sa od powstania wątku [emoji57] zreszta nie ma znaczenia kto ile czasu tu jest gdy potrafi sie rozmawiac z innymi[emoji6]

Jaka pozadna ahhh i ohhh.
Nie przeglądasz.
Co chwile coś,złego tu się dzieje... Kogoś tak traktujące.
Odpuść laska w końcu
 
reklama
Przecież do forum należalam prawie od samego początku jak jeszcze sporo z Was tu nie było.
Już tlumaczylam że sytuacja życiowa utrudnila mi te kilka dni żeby do was napisać czy też w ogóle wejść na forum.
Forum jest ważne ale nie ma co aż tak przesadnie się spinac aby osoby udzielając się od początku po jakimś czasie usuwać.
To oczywiste że teraz każda z Was będzie miała takie samo zdanie przeciwko mnie.
Rozumiem to jedna za wszystkie i wszystkie za jedną ok normalne. Ale powtarzam kolejny raz nie każdy ma sielanke i to że tak się złożyło -nie miałam jak napisac- nie ma co odrazu się spinac i mądrość.
Ok wszystkiego dobrego dla was
Pozdrawiam
Zgadzam się z Tobą, ja również byłam od początku i podałam swoje dane, ale nie mam tak czasu się często udzielać.. I nawet nie otrzymałam "wejścia" po mimo, iż o niego prosiłam. No cóż!
 
Do góry