reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A mi się wydaje, że są też takie dziewczyny które napisały post o dodaniu do wątku zamkniętego. Jedno zdanie o sobie i są tam Z nami, nie pisząc nic. Dlatego teraz nie rozumiem czemu ktoś inny nie ma dostać dostępu.
Dla mnie watek zamkniety to wogole dziwna sprawa. Ja rozumiem, zeby tam pisac o jakis prywatnych sprawach czy wstawiac zdjecia. Ale tematy typu zakupy czy gotowanie zamykac pod klucz... I gdyby zamkniety temat byl na prawde dla dyskretnych tematow to wtedy bylyby potrzebne obostrzenia w przyjmowaniu. A tak to ogranicza to wylacznie przylaczanie sie innych osob i pojawiaja sie dylematy kiedy i kogo przyjmowac. .
 
reklama
Dziewczyny czy wy się czujecie atrakcyjne w ciąży? Bo ja sobie nie mogę z tym poradzić, czuję się otyła w ciąży. Przytyłam ok3 kg i w sumie widzę że to tylko brzuch większy i piersi, ale nie mogę sobie z tym poradzić [emoji24]
Też tak mam. Widzę grube uda, tyłek. Muszę rozmiar spodni ciazowych 38! A.zawsze miałam 34-36. No ale co zrobić jak mnie w dole brzucha cisnie ? To tylko na czas ciąży :) i wszystko dla dziecka się zmienia. Potem zgubimy kg:)
 
Prośba do doświadczonych mam,czy Wy macie może jakaś listę wyprawkowa dla maleństwa? Co tak na prawdę jest potrzebne i w jakiej ilości? Może chciała by się któraś mama podzielić taka lista? :)
 
Jak już się toczy dyskusja o zamkniętej grupie to powiem Wam, że moje styczniowki 2012 wciąż istnieją, tylko teraz to już od lat na fb a nie tutaj, więc takie grupy czasem potrafią długo przetrwać [emoji3526]
Ja tez wiem z doswiadczenia, ze forumowe znajomosci ciazowe moga przetrwac lata i przeniesc sie do realu. Ale akurat "z dwojga zlego" wole juz zamkniety watek na BB niz fb. Tam to juz wogole zerowa prywatnosc. Mam totalna alergie na ten portal i nie wyobrazam sobie pisac tam na jakikolwiek temat. Latajac nago po galerii handlowej w godzinach szczytu mialabym wiecej prywatnosci i dyskrecji niz na fb :-p
 
Dla mnie watek zamkniety to wogole dziwna sprawa. Ja rozumiem, zeby tam pisac o jakis prywatnych sprawach czy wstawiac zdjecia. Ale tematy typu zakupy czy gotowanie zamykac pod klucz... I gdyby zamkniety temat byl na prawde dla dyskretnych tematow to wtedy bylyby potrzebne obostrzenia w przyjmowaniu. A tak to ogranicza to wylacznie przylaczanie sie innych osob i pojawiaja sie dylematy kiedy i kogo przyjmowac. .
Ja myślę podobnie. Nie uważam, że tam piszemy coś takiego bardzo prywatnego. A jeżeli tak będzie to skąd pewność, że zaufane osoby mają dostęp. Nie ma i nigdy nie będzie. Sama ujawniłam się późno, dziewczyny mnie przyjęły. No to teraz staram się uczestniczyć. A nie rozumiem po co ktoś ma dostęp i słowa nie napisze. To nie zasługuje na dostęp. No nie wiem może ja za krótko tu jestem, ale dla mnie to też dziwna sprawa.
 
Ja tez wiem z doswiadczenia, ze forumowe znajomosci ciazowe moga przetrwac lata i przeniesc sie do realu. Ale akurat "z dwojga zlego" wole juz zamkniety watek na BB niz fb. Tam to juz wogole zerowa prywatnosc. Mam totalna alergie na ten portal i nie wyobrazam sobie pisac tam na jakikolwiek temat. Latajac nago po galerii handlowej w godzinach szczytu mialabym wiecej prywatnosci i dyskrecji niz na fb :-p
Ja to nie mam fb, ile już ludzi mnie namawiało. A ja nie rozumiem po co. Znajomi i koleżanki maja mój telefon. A nie obchodzi mnie ile kg przytyla koleżanka z liceum. Eh długo by gadać dlatego utne te moje przemyślenia.
 
Ja myślę podobnie. Nie uważam, że tam piszemy coś takiego bardzo prywatnego. A jeżeli tak będzie to skąd pewność, że zaufane osoby mają dostęp. Nie ma i nigdy nie będzie. Sama ujawniłam się późno, dziewczyny mnie przyjęły. No to teraz staram się uczestniczyć. A nie rozumiem po co ktoś ma dostęp i słowa nie napisze. To nie zasługuje na dostęp. No nie wiem może ja za krótko tu jestem, ale dla mnie to też dziwna sprawa.
Ja jestem na bb juz od kilku lat (od ciazy z pierworodnym) i mam to samo zdanie, co Ty, wiec nie od stazu to zalezy. Na prawde intymne tematy i tak omawialysmy z dziewczynami w prywatych wiadomosciach czy (w ramach zawierania przyjazni) rozmowach telefonicznych.
 
Też tak mam. Widzę grube uda, tyłek. Muszę rozmiar spodni ciazowych 38! A.zawsze miałam 34-36. No ale co zrobić jak mnie w dole brzucha cisnie ? To tylko na czas ciąży :) i wszystko dla dziecka się zmienia. Potem zgubimy kg:)
Spokojnie oswoimy się z tym tyciem. Też nie czuje się atrakcyjnie, ale dobrze mi z tym. Nowe życie we mnie!!! [emoji16]
Co robisz żeby być atrakcyjna diety, zabiegi, nie wygodne ciuchy, buty itd. Chciałabyś fundowac to wszystko tej biednej dzidzi. Przyjdzie czas, że może poczujemy się atrakcyjne z brzuszkiem.
 
Ja jestem na bb juz od kilku lat (od ciazy z pierworodnym) i mam to samo zdanie, co Ty, wiec nie od stazu to zalezy. Na prawde intymne tematy i tak omawialysmy z dziewczynami w prywatych wiadomosciach czy (w ramach zawierania przyjazni) rozmowach telefonicznych.
Dokładnie tak. [emoji1666][emoji846]
 
reklama
Prośba do doświadczonych mam,czy Wy macie może jakaś listę wyprawkowa dla maleństwa? Co tak na prawdę jest potrzebne i w jakiej ilości? Może chciała by się któraś mama podzielić taka lista? :)
Ktoś już wstawial taka listę. Czytałaś posty wcześniejsze. Gdzieś tam są!
Ale dziewczyny napewno wrzuca jeszcze raz.
 
Do góry