reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Powinnaś iść od razu na ip ginekologiczna tam nie ma kolejek. Też tak kiedyś stałam w tym tłumie, aż w końcu pielegniarka mi powiedziała że ciężarne są gdzie indziej przyjmowane [emoji4][emoji4]
No właśnie nie ma oddzielnie iz położniczej? U mnie jest osobny szpital więc tam w wiekszosci ciezarne :) ale nawet tam pierwszenstwo maja najwieksze brzuchy :)
 
reklama
Dziewczyny wy tu o przyrostach a ja dalej w dół... zobaczymy w środę na wizycie co mi powie ale dziś ubrałam spodnie 34 i z lekkim luzem...martwię się czy Z dzidzia wszystko ok :(

No powiem Ci, ze to rzeczywiście nieciekawie:( a ile już jesteś na minusie? Masz ciagle mdłości? Nie dasz rady jeść?
 
Eh rozmiar 34 [emoji849] ponad 4lata temu po porodzie jeszcze wychodziłam a potem cos sie popsulo [emoji849] teraz nosze 38/40 [emoji849] dzisiaj powiedzialam tz ze lipcu/sierpniu zapisuje sie na silke i w weekendy bede chodzić [emoji123] mam nadzieje ze wroce do moich 50kg [emoji123][emoji123]

Bylismy właśnie oglądać mieszkanie, fajne ale dosc male [emoji849]
We wtorek mamy ogladac inne, wieksze w takiej samej cenie wynajmu [emoji57] wszystko fajnie tylko kwota kaucji troche duza mi sie wydaje [emoji849] no ale umeblowane ze wszystkim [emoji848] moj tz twierdzi ze w razie czego nie będziemy mieli problemu i nie trzeba bedzie wszystkich rzeczy wozić bo to tez troche by kosztowalo[emoji849]ale troche mi szkoda zostawić albo oddac meble ktore kupilismy [emoji849] tym bardziej ze za jakis czas i tak będziemy musieli kupywac jak bedziemy juz miec swoje mieszkanie [emoji849] a te wszystkie szafy, meble kupic nam sie udało w takiej smiesznej cenie ze obawiam sie ze drugi raz na takie nie trafimy [emoji849]

No to masz postanowienie noworoczne:)


Kama spróbuj już teraz poćwiczyć bo to Ci później dużo da:))) są no. ćwiczenia dla ciężarnych z centrum sportowca, ja tak codziennie narazie robię, bo wiem ze takie powroty do swojej wagi czasami nie są takie proste niestety:)
No i co tu dużo gadać, 70% sukcesu to zdrowa i zbilansowana dieta;)
 
No to masz postanowienie noworoczne:)


Kama spróbuj już teraz poćwiczyć bo to Ci później dużo da:))) są no. ćwiczenia dla ciężarnych z centrum sportowca, ja tak codziennie narazie robię, bo wiem ze takie powroty do swojej wagi czasami nie są takie proste niestety:)
No i co tu dużo gadać, 70% sukcesu to zdrowa i zbilansowana dieta;)
Hmm cwiczylam codziennie przed i już teraz w ciazy dopóki nie dostalam tych boli brzucha, lekow i nakazu oszczedzania sie od gina [emoji57]
 
Eh rozmiar 34 [emoji849] ponad 4lata temu po porodzie jeszcze wychodziłam a potem cos sie popsulo [emoji849] teraz nosze 38/40 [emoji849] dzisiaj powiedzialam tz ze lipcu/sierpniu zapisuje sie na silke i w weekendy bede chodzić [emoji123] mam nadzieje ze wroce do moich 50kg [emoji123][emoji123]

Bylismy właśnie oglądać mieszkanie, fajne ale dosc male [emoji849]
We wtorek mamy ogladac inne, wieksze w takiej samej cenie wynajmu [emoji57] wszystko fajnie tylko kwota kaucji troche duza mi sie wydaje [emoji849] no ale umeblowane ze wszystkim [emoji848] moj tz twierdzi ze w razie czego nie będziemy mieli problemu i nie trzeba bedzie wszystkich rzeczy wozić bo to tez troche by kosztowalo[emoji849]ale troche mi szkoda zostawić albo oddac meble ktore kupilismy [emoji849] tym bardziej ze za jakis czas i tak będziemy musieli kupywac jak bedziemy juz miec swoje mieszkanie [emoji849] a te wszystkie szafy, meble kupic nam sie udało w takiej smiesznej cenie ze obawiam sie ze drugi raz na takie nie trafimy [emoji849]
No rzeczywiście szkoda jak macie własne meble. Może lepiej poszukać jeszcze nieumeblowanego?
 
reklama
Do góry