reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny spac nie mogłam, a tu jeszcze troche do roboty...[emoji57]

A mam do was takie pytanie troszke brzydkie ale po to chyba jest forum [emoji4]
Jak u was z wydzielina ....bo ja mam jej dosc sporo a czasem to mam takie uczucie mokra ...i tez nie wiem czy tak powinno byc..[emoji52][emoji52]
To normalne, tez tak mam ;)
 
Hej dziewczyny spac nie mogłam, a tu jeszcze troche do roboty...[emoji57]

A mam do was takie pytanie troszke brzydkie ale po to chyba jest forum [emoji4]
Jak u was z wydzielina ....bo ja mam jej dosc sporo a czasem to mam takie uczucie mokra ...i tez nie wiem czy tak powinno byc..[emoji52][emoji52]
Hej dziewczyny spac nie mogłam, a tu jeszcze troche do roboty...[emoji57]

A mam do was takie pytanie troszke brzydkie ale po to chyba jest forum [emoji4]
Jak u was z wydzielina ....bo ja mam jej dosc sporo a czasem to mam takie uczucie mokra ...i tez nie wiem czy tak powinno byc..[emoji52][emoji52]

Ja od jakiego tygodnia mam wiecej, lekarz mowil ze na tym etapie będzie jej więcej... też mam takie uczucie jak Ty w szczególności po jakimś wysiłku typu nawet spacer do warzywniaka
 
Wlasnie wlasnie natchnełyście mnie na zadanie pytania [emoji6]
Skąd jesteście ??
Ja z Włocławka Kujawsko Pomorskie
Mam rodzine we Wloclawku. I to miasto mi sie kojarzy z... porzadnymi facetami. Jak mialam 16 lat bylam na koloniach na Wegrzech z grupa z Wloclawka i tez byli sami super ludzie. Ja nie wiem, czy tylko ja tak trafiam, czy we Wloclawku na prawde mieszkaja ponadprzecietnie fajni ludzie :)
 
Kochana nie martw się, ja też jestem na antybiotyku od 3 dni jakaś infekcja. Pij dużo wody, herbaty z żurawina bądź sok żurawinowy, no i najważniejsze przy grzybku musisz odpuśc jedzenie słodyczy bo cukier namnaża grzybka, jedz jogurty bądź kup probiotyk podmywaj się letnią wodą najlepiej bez mydła i zmieniaj często bieliznę. Tyle moich sprawdzonych rad no i się nie martw!
Dziękuję za rady, od razu odpuściłam słodkie bo o tym nie miałam pojęcia [emoji17] mam nadzieję, że wkrótce obu nam odpuści!

Zdrowych i spokojnych świąt dziewczęta! Niech nasze brzuszki rosną cudnie a maleństwa rozwijają się zdrowo [emoji3590][emoji3590]
 
Mam rodzine we Wloclawku. I to miasto mi sie kojarzy z... porzadnymi facetami. Jak mialam 16 lat bylam na koloniach na Wegrzech z grupa z Wloclawka i tez byli sami super ludzie. Ja nie wiem, czy tylko ja tak trafiam, czy we Wloclawku na prawde mieszkaja ponadprzecietnie fajni ludzie :)
To chyna dobrze o nas świadczy . [emoji7][emoji23]
Ale jak wszedzie sa i buraki ale dzieki za miłe słowa
 
Jeju od samego probowania mam juz pelny brzuch :)
Dalej nie mogę sie zebrac do szykowania. I jeszcze nie wzielam do mamy prostownicy no ale trudno bede nadrabiac ciazowym mogloby sie wydawac brzuszkiem (po takiej ilosci fasoli jaka zjadłam)
 
reklama
Do góry