reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Zapomniałam Wam powiedzieć, że na ostatnim usg lekarz oglądał i próbował ocenić wyrostek płciowy i nie był jeszcze pewien co tam wystaje, bo podobno na tym etapie zalążek siusiaka i łechtaczka wyglądają podobnie xD Wtedy miałam 17+0
Przy 17+0 już ładnie widać narządy płciowe :) wyrostek jest widoczny od 12 do max 15-16 tyg. ;)
 
reklama
Pogmatwałam coś, to było 16+0 z OM, w karcie mi wpisał 15/16
Hmmm, właśnie zajrzałam do fotek swojej Pchełki i miałam wizytę w 15 tygodniu, 14+5 i wszystko dobrze widać ;)
20181224_115710.jpeg
 
Hej dziewczyny spac nie mogłam, a tu jeszcze troche do roboty...[emoji57]

A mam do was takie pytanie troszke brzydkie ale po to chyba jest forum [emoji4]
Jak u was z wydzielina ....bo ja mam jej dosc sporo a czasem to mam takie uczucie mokra ...i tez nie wiem czy tak powinno byc..[emoji52][emoji52]
 
U mnie w 14tc (13+4) moja gin byla pewna ze bedzie dziewczynka. Nie miala jakos wątpliwości. A teraz w 16 (15+5) nowy gin tez nie miał najmniejszych watpliwosci i watpie zeby cos sie w tej kwesti zmienilo [emoji6]
Hej dziewczyny spac nie mogłam, a tu jeszcze troche do roboty...[emoji57]

A mam do was takie pytanie troszke brzydkie ale po to chyba jest forum [emoji4]
Jak u was z wydzielina ....bo ja mam jej dosc sporo a czasem to mam takie uczucie mokra ...i tez nie wiem czy tak powinno byc..[emoji52][emoji52]
To normalne [emoji6] mialam tak cala pierwsza ciaze, teraz tez mam [emoji6]mi ginekolog zawse mowil ze wazne zeby wydzielina nie miala np zoltego koloru czy brzydkiego zapachu bo wtedy to wiadomo ze infekcja[emoji6]
 
reklama
Do góry