reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Tak moja pierwsza ciąża [emoji4] A zamierzam rodzic w Żorach, ale jeszcze pomyślę nad tym. Witam się z wami dziewczyny [emoji4] u mnie już lepiej ale i tak ostre zapalenie górnych dróg oddechowych daje o sobie znac [emoji21] 2 zastrzyki za mną, jeszcze 8 i już mnie tylek boli[emoji24] wczorajszy dzień skończył się na izbie przyjęć bo już nie dawałam rady z tymi wymiotami. Już po łyżeczce piłam ale i tak nic nie było lepiej. Dostałam dwie kroplowki i zastrzyk przeciwwymiotny i wypisali mnie pomimo tego, że wymiotywalam dalej po zastrzyku[emoji37] w domu już było lepiej położyłam się i zasnęłam i cała noc spałam [emoji4] rano kolejny zastrzyk i teraz leżę [emoji4] oby już było tylko lepiej [emoji57]
No oby już było lepiej biedna Ty:*
 
reklama
Czesc !
Ja dzis standardowo prawie do 11 spałam [emoji173][emoji173]
Maz teraz po nockach to gnije ze mna :)
A od jutra zaczynam kuchcic :)


Aaaaa kurde dziewczyny, zwatpilam juz...mam 15 tydz i 4 dni , pierwsza ciaza, 47kg masy ogolnie bardzo drobna jestem i dzis lezalam i mowie mezowi o tym dekektorze trzymajac reke na brzuchu i w tym samym momencie poczułam "cos" delikatne takie ( jakby banka pod reka mi pekla) 4 razy...2 x pod rzad i kolejne 2 w ciągu 5 min od poprzedniego z odstepem kilkusekundowym , bylo to mniej więcej z 5 cm poniżej pepka tak bardziej na lewo ( wczoraj ciagnela mnie lewa strona i tak troszke bolalo ale nizej )
Myślicie ze to mogla byc dzidzia czy za wczesnie?! :)
Na pewno nie były to jelita bo mi zawsze glosno pracuja i o wiele wyżej...
Myślę, że to mogła być dzidzia :) ja dzisiaj mam 16+1, ale więcej czułam właśnie jakiś tydzień,dwa wstecz.. chociaż może miałam po prostu więcej czasu na nasłuchiwanie [emoji6] teraz dzidzia pokazuje mi się w postaci wystającej macicy [emoji39]
 
Ehh.. moje dziecko dzis przechodzi samo siebie a ja sie przez to zloszcze [emoji58] a z tej zlosci to az mnie tak brzuc rozbolal ze boje sie ruszyc [emoji58][emoji20] niech ten dzien sie juz skonczy !!!
 
Ehh.. moje dziecko dzis przechodzi samo siebie a ja sie przez to zloszcze [emoji58] a z tej zlosci to az mnie tak brzuc rozbolal ze boje sie ruszyc [emoji58][emoji20] niech ten dzien sie juz skonczy !!!
Dużo cierpliwości!!!
Ja juz wczoraj az sie poplakalam, tak bylam zla a synek mi tak dokazywal :( dzisiaj ulga bo jestesmy u dziadkow :)
 
reklama
Juhu! Jutro mam wizytę o 11. Dzwoniłam do przychodni, to Pani powiedziała że do mojego doktora jest takie oblężenie, że na pewno szybciej doczekam się wizyty 29.12. Najbliższe terminy połowa stycznia. Więc ja napisałam do niego bezpośrednio SMS prawdę, że miałam dużo stresu i bolał mnie brzuch, nawet miałam omdlenie i że na IP nie zrobili mi usg... A on od razu. Zapraszam jutro na 11, przyjmę Panią poza kolejką między pacjentkami [emoji173] także trzymajcie kciuki, żeby mnie chociaż jutro kruszynka uspokoiła.
 
Do góry