reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też bym chciała ostatni tydzień maja, najlepiej 27 - urodziny męża :) ale nie wcześniej, najpierw przeprowadzka, chyba że mnie wykończy i przez stres akcja się zacznie wcześniej, ale oby nie.
 
reklama
No jak będzie tak gorąco to jest szansa, że wszystkie urodzimy trochę wcześniej ;) ja pierwszą córke urodziłam 11 dni przed terminem z om, też czerwcowa :) teraz mam termin na 22 ale coś czuję, że do 15-go max już będę rozpakowana :)

A jak wasze przygotowania? Wszystko już macie? Ja jestem w połowie dopiero a już tyle kasy wydalam że szkoda gadać ;)
 
Hej. Dzieki za info o półpasćcu. U mnie wszystko dobrze. Czuje się świetnie. W tym tygodniu skończymy remont. Niestety odkąd lekarz powiedział o tym lekkim osłabieniu szyjki odpuściłam sobie ćwiczenia. Jeszcze puki kwitły drzewa córka zrobiła mi kilka zdjęć na pamiątkę w tej białej sukience i jeszcze jakoś wyglądałam bo są niewyraźne i pod słońce. Defekty ukryte :-D. Teraz przy tej lordozie zaczynam wyglądać śmiesznie, fatalna postawa, jedyny mój atut to pod biustem nie mam tłuszczu i podkreślam to miejsce ale tyje na ramionach i w udach. Muszę chociaż trochę się rozciągać żeby być w formie :) Rozstępów nie mam na brzuchu bo smaruje olejkami na okrągło. W poprzedniej ciąży miałam trochę po wewnętrznej stronie ud, u góry ale teraz chyba nic nowego. Gości w szpitalu się nie boje. Raczej tylko najbliższa rodzina będzie i co najwyżej jedna przyjaciółka . Po porodach jeśli z dzieckiem wszystko ok to zazwyczaj jestem w dobrym humorze i mało co mi przeszkadza. Dalej nic nie mam naszykowane dla mnie i dla dziecka :sad: ale muszę jeszcze trochę poczekać do końca remontu bo w mieszkaniu jest totalny chaos.
Zobacz załącznik 852159

Piękne buty!!!? Skąd to? :)
 
@Jasmina88 to starocie, już nawet nie pamiętam dokładnie ale chyba babcia mi je kupiła w jakimś przytargowym sklepiku kilka lat temu. Byłam w nich na dwóch weselach. Poza śmieszna bo wbijałam się obcasami do ziemi, naciągnęłam sukienkę żeby lepiej było widać brzuch ...ale ważne że jest pamiątka :) Dzisiaj jestem padnięta a jutro skręcamy komody a później jak nie będzie jakiejś burzy to posiedzimy w ogrodzie. Miłej majówki Wam życzę :)
 
Jak dalej będzie tak gorąco, to mam nadzieję, że urodzę jak najwcześniej (oczywiście w terminie) ;) wczoraj jeszcze mały mi wierzgał strasznie, aż mnie żołądek bolał, dopiero na noc się uspokoił i miałam kryzys :p
My skończyliśmy przemeblowanie, jeszcze musimy łóżeczko skręcić i materacyk kupić. No i wózek został do kupienia. A poza tym większość mamy, ubranka i kosmetyki już prawie kompletne :) fotelik do odbioru w tym tygodniu ;)
 
Mi brakuje tylko pampersow :) i dla siebie muszę kupić stanik do karmienia i jakiś cienki szlafrok :) wózek już stoi, łóżeczko też :) ubranka wyprane, wyprasowane :) moi M. musi zawiesić tylko lampkę w kąciku naszej księżniczki i będziemy czekać :)
 
@agata.a no to super że wszystko dosłownie gotowe:) pieluchy dostępne wszędzie więc nie ma problemu;)

Ja mam do przywiezienia łóżeczko i złożenia i tyle:) z kosmetyków dla dziecka nie kupuję w zasadzie niczego bo płyn do kąpieli będziemy używać ten sam co dla starszej córki, krem do ciała w razie w też. Do mycia pupy kupimy płatki i tyle.
 
Dziewczyny od rana mam takie bóle brzucha jak na okres. Powinnam sie martwić? Dotychczas nic takiego nie miało miejsca... Czy są to może te skurcze przepowiadające?
 
Dziewczyny od rana mam takie bóle brzucha jak na okres. Powinnam sie martwić? Dotychczas nic takiego nie miało miejsca... Czy są to może te skurcze przepowiadające?
Jeśli są regularne, warto sprawdzić to u lekarza. Możesz wziąć nospę I zobaczyć, czy odpuści. Mogą być skurcze BH ale wiadomo, że lepiej dmuchać na zimne.
 
reklama
No właśnie ja się dowiedziałam dopiero wczoraj, że ten ból w dole brzucha trochę jak na okres to te skurcze przepowiadające. Miałam już kilka takich głównie w nocy ale trwają dosłownie chwilę... Jak są regularne to lepiej sprawdzić.
 
Do góry