reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nie mozesz zostac z nim w szpitalu do momentu wyjscia?
Chyba w żadnych szpitalu nie praktykują takiego czegoś... Będę to codziennie odwiedzać. Tak swoją drogą - ja jestem już w domu. Dziwnie jest wiedzieć, że on tam biedny leży :frown:. Tydzień temu jechałam na izbę przyjęć po leki na zniżenie ciśnienia a tyle się wydarzyło od tamtego czasu...
 
reklama
Moje boleć nie bolą jak na początku ciąży, pozostała mi niechęć do draznienia brodawek i ich wyraźnie większy rozmiar
O tak, brodawki też mam wielkie :p a że niechęć do drażnienia sutków masz, to dobrze, ja mężowi nie pozwalam, bo to może powodować wydzielanie oksytocyny i skurcze macicy ;)
Ja mam na piersiach rozstępy z okresu dojrzewania, prawie ich nie widać, bo skóra tutaj i tak biała, więc liczę, że i te nie będą bardzo widoczne
 
Motylek!! Gratulacje, martwiłam się.

Hej. Jestem wszystko gra oprucz tego ze przegapilam lekarza i nast termin mam na piatek. Bardzo jestem ciekawa jak ta szyjka. Nie stresuję się zbytnio porodem. Czasem się tylko zastanawiam czy przy trzecim porodzie i osłabionej szyjce będzie szybszy i czy aby nie wcześniejszy. Miałam się oszczędzać ze względu na tą szyjkę ale przy dzieciach to ciągle w ruchu, jak nie remont to idziemy na ogród. Ale czuję się nadal bardzo dobrze. Wory ciuszków jak stoją tak stoją. Zajmę się tym jak po remoncie będę miała posładaną komodę :)
Jestem teraz ok 30 tygodnia. Narazie robimy dopiero podłogę a kolory wybraliśmy dosyć dziwne , mięta..a na tej ścianie gdzie będą białe mebelki taki konkretny turkusik.
IMG_20180417_064731_080.jpg

Tylko mam problem bo mężownikowi odwaliło i chce do tego zrobić szary sufit :eek:
A mały to wiercipięta :-D
 

Załączniki

  • IMG_20180417_064731_080.jpg
    IMG_20180417_064731_080.jpg
    43,8 KB · Wyświetleń: 557
Chyba w żadnych szpitalu nie praktykują takiego czegoś... Będę to codziennie odwiedzać. Tak swoją drogą - ja jestem już w domu. Dziwnie jest wiedzieć, że on tam biedny leży :frown:. Tydzień temu jechałam na izbę przyjęć po leki na zniżenie ciśnienia a tyle się wydarzyło od tamtego czasu...
Motylek, juz niebawem bedziecie razem. Teraz poki mozesz to korzystaj z tego czasu i regeneruj się. On jest pod dobrą opieką.

Ja Wlasnie pierwszy raz slysze, ze w PL przy wczesniaku mamę puszczają wczesniej i zostawiają malucha samego. Znam 4 przypadki mam rodzacych wczesniej i kazda z maluchem zostawala do dnia wypisu. Moze to kwestia szpitala. Ciekawa jestem jak to się ma chociazby do karmienia piersią? Wiem, ze w USA tez wypisują matki wczesniej i np lokalizuja sie w przyszpitalnych hotelach, gdzie maja zepewnioną "infrastrukture laktacyjną", ze moga na biezaco swoje mleko oddawac.
 
A co do usg III trymestru to niestety nie będę mieć, bo nie mamy kasiorki :( a jak pomysle ile jeszcze trzeba dla małej kupić... :(
Niestety wózek narazie musimy odpuścić. Może dopiero w lipcu się kupi jak becikowe dostaniemy :(
A wlasnie dziewczyny, jak to teraz jest z becikowym, bo jeszcze nie zgłebialam tego tematu? Kiedys dostawali wszyscy, bez wzgledu na zarobki + w Krakowie bylo jeszcze jakies jedno "becikowe" dodatkowo..
Jak jest teraz?
 
Jak taki próg to spoko:) zawsze się tysiaczek przyda:)

Jezu jak ja mam dzisiaj dość tej pogody... Mam zawroty głowy, duszno mi:( normalnie nie mogę
 
reklama
Do góry